Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes tápszeres baba nem...

3 hetes tápszeres baba nem kakil magától, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Beba supreme pro ha tapszert kapja. Folyós a széklete, de csak úgy tud kakilni, ha használom a szélcsövet. Magától nem ürít székletet. Kb. 6 napja van így azelőtt elég sok kakis pelus volt.

2023. jún. 30. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Fejezd be a szélcső használatát, mert akkor aztán végképp hozzászokik, és máshogy nem tud majd kakilni.
2023. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Semmi baja nemlesz a szélcsőtől
2023. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jo a szélcső de nem allandoan.

Alkalmankent lehet hasznalni,de nem mindig mert tenyleg raszokik.

2023. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelent bajt ha nem kakil minden nap. Nekem a tapszeres lanyom egyszer 8 napig nem kakilt. Nyilvan a vegen rasegitettem. Amig nem szenved, nincs kulonosebb baja addig belefér ha pár bapot kimarad a kaki
2023. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) persze tudom, hogy a szelcsovet csak szükség esetén szabad alkalmazni.
2023. jún. 30. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Én kn 3 hónapos koráig használtam a szélcsővet napi szinten minden kakinak, mikor rendesen meg tudta emeszteni mar a pocija a tapszert mert hosszaszokott es rendes szeklete volt mar nem kellett hasznalni. Hulyeseg ez a hozzaszokik, nem tom kik es miert irkaljak ezt, de tapasztalatuk tuti nincs csak hallottak valakitol
2023. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta is fennáll a probléma?
2023. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére tegnap sikerült neki 2szer is. De ma megint nem tudott még kakilni.
2023. júl. 2. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Es erolkodik?faj neki?

Fiam kb ennyi idos koratol van,hogy ket naponta kakil csak

15 honapos mar,es meg most is vam,hogy egy egy nap kimarad.de nem faj neki a hasa,nincs rossz kedve, közérzete

2023. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Orvosi kezelést javaslok.
2023. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!