Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy 3 hónaposomnak...

Létezik, hogy 3 hónaposomnak már jön a foga?

Figyelt kérdés
Azért gondolok erre, mert nyügösködik, holott nem éhes, nem fáradt. Mikor etetni akarom, hirtelen felsikit, mint amikor fáj valamije, aztán nem is akarja elfogadni a tápszert. Néhány napja kezdtem meg almával a hozzátáplálást, nem lehet, hogy ez bezavarta, és azért nem kell neki a tápszer?
2010. okt. 13. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jön már a foga. nézd meg neki alul hogy fehéredike már az inye!
2010. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még kiváncsi lennék több anyuka véleményére is. Előző, köszi!
2010. okt. 13. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is, annyi különbséggel, hogy nem volt még alma. De a tápszerre, és ma az anyatejre (azt is kap) is fintorgott. Nekem ma fordult meg a fejemben, hogy talán ki kéne próbálni valami gyümit.

Egyébként ma többen is írták itt, hogy bizony bizony a fogcsírák mozoghatnak... Nem biztos, hogy az alma a gond.

De azért én is kíváncsi vagyok a tapasztaltabbak véleményére, bár tudom, nincs két egyforma gyerek:)

2010. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogcsírák korán elkezdenek mozogni. Kislányom is 3 hónapos korában kezdte mutatni az erre utaló jeleket (nyálzás, ökle a szájában, mindent "rágott" stb.), mégiscsak 7 hónapos korában jött ki az első két foga. Barátnőm kisfiának viszont 2,5 hónapos korában kibújt az egyik metszőfoga alul. De aztán csak 4 hónap múlva követte a következő. Szóval, igen, lehet.
2010. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk 4 hónaposan már 2 kibújt!most 16 hónapos és 16 foga van!
2010. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ez komoly? Akkor ez a babáknál nagyon eltérően müködik. Ugy tudtam, csak a 6 hónap környékén kezd el kibújni az alsó metszőfog. De nálunk most minden jel arra mutat, mintha fájna neki: dugdossa az öklét a szájába, töménytelen mennyiségü nyál jön a szájából és nyügösködik, az etetés meg rémálom. Mit vegyek az inyére? Mi hatásos?
2010. okt. 13. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 3 hónapos, hetek óta folyik a nyála, eszi az öklét egyfolytában. Tegnapelőtt vettem észre,mintha meglenne dagadva alul az ínye, és mintha vmi fehérlene. tegnap mentünk pont dokihoz szurira,mutattam neki, azt mondja,úgy néz ki,hogy kicsit már át is törte az ínyét. Én is nagyon meg vagyok rajta lepődve,mert a nagylányomnak csak 8 hónapos korában jött ki az első 2 foga.

tényleg nagyon különböző minden babánál.

2010. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!