Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem szerint kell víz,...

Férjem szerint kell víz, szerintem nem?

Figyelt kérdés

Ti ebben hogy egyeztetek meg ha felmerült?

Nagyon husi a babánk és meg van ijedve hogy mi van ha elhízik és ilyen marad. Hiába mondom neki, hogy elfogja nőni, nem lesz semmi baja. Olvasson kicsit a témában. Olvasni nem hajlandó mert hogy biztos hülyeség ami a neten van.

(Nem a felületes netes cikkeket akartam vele elolvastatni). Rám hallgatni nem hajlandó.

3 hónapos a kicsi, teljesen anyatejes.


2023. júl. 7. 11:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
15%

Nem mindegy, 3 hónaposan mekkora....


A mai ajánlások szerint nem kell nekik.

En ellenben mind a 2 gyereknek adtam, mert gurultak volna, ha csak szoptatok igény szerint.

2023. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Nincs szüksége vízre, de ha kap sem fog ártani neki. De hogy husis,nem fog rajta segíteni. Szinte az össze kisbaba hurkás, de ez normális. Amint beindul a mozgás (kúszás, mászás, de főleg járás), ez változni fog. Kivéve,ha ez genetikai vagy túl etetitek.
2023. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell folyadékpótlás, 6 hónapos korig kizárólag anyatejre van szüksége.

Nálam az okos anyós már 6 hetes(!) baba mellett kérdezte, kap-e babavizet, ráadásul tél vége volt.

2023. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
A férjednek van valami étkezési zavara, amit a gyerekre akar átnyomni? Szerintem normális ember 3 hónapos csecsemőnél nem rugózik azon, túl kövér-e, meg elhízott lesz-e. Általában az ellenkezőjén szoktak rugózni.
2023. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

kizárólag szoptatott babát nem lehet túletetni!! és nem szükséges a víz sem, ha igény szerint szoptatsz.


itt ez a csoport, szoptatási tanácsadók csinálják, ők válaszolnak, a kalauzok tele vannak hiteles infokkal, ajánlom figyelmetekbe, főleg a párodéba


[link]

2023. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Túlsúlyos a férjed vagy az volt gyerekként, és csúfolták? Dolgozza fel, ne a gyereket csesztesse ezzel már most! Mi lesz később? Majd fogyókúráztatni akar egy növésben lévő gyereket, mert szerinte túl husis?
2023. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
Mondd azt a férjednek, hogy adtál vizet a babának és kész. Gondolom úgysincs otthon egész nap...
2023. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell viz.

En sem adtam,es tavaly volt nyaron a fiam 3-4 honapos

Boven eleg volt az anyatej neki iszisz baba volt

2023. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Az én kislányom éjjel-nappal a cicimen lógott, olyan kis husi volt,imádtam. Minket a gyerek orvos csesztetett állandóan, hogy túl van etetve... Ahogy elkezdett kúszni-mászni, nyúlt egy nagyot és kifejezetten soványka lett. Nem kell nekik víz, minden baba kinövi a babahájat. Később persze már túl lehet etetni
2023. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%

"Nagyon husi a babánk és meg van ijedve hogy mi van ha elhízik és ilyen marad."


Na mi van olyankor?

Mondjuk ha felnő, akkor majd normális férfit keres magának és nem olyan elmeroggyantat, mint az apja.

2023. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!