Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2éves babák anyukái! Ti is...

2éves babák anyukái! Ti is alszotok amikor du. Elalszik a kicsi? Férjem szerint ez luxus, miért nem takaritok, végzödök ezalatt!

Figyelt kérdés
Igy sokkal több türelmem van hozzá,és de. du. is sétálok vele,nagy a mozgásigénye,és szeret sétálni.Tényleg lusta vagyok ha napközben alszom?
2011. szept. 12. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éves koráig nem aludtam mellette soha, inkább házimunka főzés, stb.. De ahogy elmúlt 2, annyira kezdtem tőle lefáradni, egész nap megy mint a mérgezett egér, és le nem vehetem róla a szemem. :) Nehogymár nem aludjak vele én is.. :) Most 2,5 múlt, mindjárt kezdődik neki az ovi, és ennek vége... Amúgy ő 2-3 órát alszik ebéd után, én nem végig, csak olyan 30-40 percet alszom vele, nekem az elég, utána csinálom a dolgomat.


De ha bírnék 2-3 órát aludni, bizisten aludnék :) Nem vagy lusta. Mondd a férjednek, h cseréljetek szerepet legalább egy hétre.

2011. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fárasztó tud lenni egy kisgyerek, szerintem nincs ezzel semmi baj. Persze azért a házimunkára is kell, hogy jusson idő. Egyébként nyugodtan besegíthet a férjed mind a "gyerekezésben", mind a ház körüli teendőkben.
2011. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen Apukákat!!!!


Nekem 16 hónapos a kicsi, de Én is alszok vele! Mindig is aludtam vele.


Kicsi 10-kor szokott ébredni, Én olyan 8 körül, így van 2 órám rendet tenni, kitakarítani, ebédet készíteni, mosást megcsinálni. Ébredés után reggeli, aztán irány a bevásárlás, posta, védőnő...(mikor mi), közben nagy séta.

Délben ebéd és alvás, kb. 2-2,5 óra. Utána uzsi és játszótér( apa is ide jön először). Este 8kor pancsi és vacsi. 9-kor mindenki alszik!:D

2011. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nem alszom, nekem luxus lenne :D de ha te megteheted egészségedre :))) ne érezd magad emiatt lustának!

enyémnek is sok a mozgásigénye, de. bevásárolunk, sétálunk, rohanunk haza ebédet főzni, du. kint vagyunk a kertbe, este ha apa hazaér még megyünk valahova, 8kor szoktunk hazaesni, így kénytelen vagyok akkor takarítani mikor alszik vagy csak pihenek egy kicsit, gépezek :)

2011. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éves kora óta alszom vele délután,ő 3-4 órát alszik,én kb.1-1,5-et.

Nem érdekel ha lustának hisznek,lakás tiszta gyerek boldog:-)))

2011. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

3.vagyok


"mindenki alszik" mondatot Apára és a kis Manómra értettem! Én még éjfélig pötyögök általában! :D

2011. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én soha nem alszom napközben, egyszerűen nem tudok elaludni, ott a tudat hogy tennék inkább valami hasznosat. Ha nincs házimunka, akkor meg olvasok, körmöt festek, ruhákat próbálgatok, tornázom, vagy itt lógok :) Bár eleinte, pár hós baba mellett tudtam volna aludni, de most már semmiképpen, ennyi idő alatt hozzászokott a szervezetem ahhoz hogy ne alukáljak délután, számomra időpocsékolás, én mindig is az aktív pihenés híve voltam. De természetesen vannak emberek, akik több alvást igényelnek, ez nem elítélendő.
2011. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előfordul velem is, hogy elalszok. Viszont, ha ilyenkor felhív telefonon a férjem a munkahelyéről és hallja a hangomon, h aludtam, vagy épp hazaér a munkából, és észreveszi, hogy alszok/ébredek, akkor mindig csak mosolyog, és kedvesen megjegyzi, hogy pihenjek csak nyugodtan...
2011. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:15


Én is így vagyok vele :) A ház mindig tiszta, a bébike boldog, a vacsi kész.. Sőt, még a kertet is én tartom többnyire rendben. :)

2011. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 22 és egy 8 hós fiam.Én is alszok velük általában,de nem mindig.

Nálunk is úgy van ha apa épp akkor hív telefonon akkor mondja nem is zavarok pihenjetek csak nyugodtan!!!Vagy ha akkor jön haza akkor megpuszil mindenkit és megy a dolgára vagy mellénk fekszik.

Ez egyáltalán nem a lustaság jele!!!!!Ha okosabb az apuka akkor hajrá meg lehet mutatni hogyan is kell csinálni....Isteneeeeem soha nem fogom az ilyeneket megérteni!!!!

2011. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!