Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Látható vérdarabok székletben?

Látható vérdarabok székletben?

Figyelt kérdés

Valaki segitsen már mert tényleg agyf@szt kapok már

Június 9-én pozitiv lett a kisfiam széklet vér vizsgálata,ekkor már kapott vasat(Maltofer csepp,vashiány miatt)

Ekkor hivtam az orvosomat,mondta hogy hagyjam abba a vasat Benedeknek.Közben dolgoztam,a kolleganőm nyomta hogy vasmérgezése van…azonnal orvos,persze rögtön ügyeletre vittem,aki egyben gasztrós is,ő azt mondta folytassam a vasat,kért egy szèklettenyésztést,aminek az eredménye campylobacter jenuni lett.

Erre kapott antibiutikumot,a tenyésztés elkészültèig nem adtam neki a vasat,majd mikor az meg lett és felirták az antibiotikumot,mondta a saját orvosom hogy újra mehet a vas.

Az antibiotikum beszedése utáni 5.napon újra elvittem széklettenyésztést(eredmény még nincs),illetve ma székletet ver vizsgálatra.

Ami megint pozitiv.

Persze a saját orvosunk szabadságon,a helyettese mondta hogy hagyjuk el megint a vasat(😂😂😂)

Illetve nem kell tejmentesen de laktózmentesen.

Ezt elmondta négyszer.

Ha laktózérzékeny és elhagyom a tejes dolgokat negativ lesz a székletvér ha vasat is elhagyjuk akkor nem tudjuk mitől volt pozitiv..

Nem?

Illetve ha tejallergiás lenne,nem teljesen elkellene hagyni a tejet??

A legnagyobb bajom hogy már nem tudom kinek mit higgyek /tejérzékeny/ne szedje a vasat/szedje a vasat/a bakteriális fertőzés miatt fosott/még mindig fosik akkor a vas miatt fosik /

Agyrém!!!!aludni nem alszik nagyon régóta éjjel,és nagyon rég hasmenése van de senki nem tud semmi okosat momdani….

Valaki segitsen(ha tud)



2023. júl. 7. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A Campylobacter nagyon lassan, spontán gyógyul és véres székletet okoz. Nekem legalább is felnőttként így volt pár hónapja. Láz, irtózatos alhasi görcsök, véres-nyálkás, bűzös széklet három héten át héten. Utána kaptam csak antibiotikumot sajnos, még majdnem egy hét volt, mire normális lett a székletem.
2023. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!