Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis e ha neha van megemes...

Normalis e ha neha van megemesztetlen etel a szekletben?

Figyelt kérdés
a fiam 7,5 honapos es volt hogy sargarepa , illetve paradicsom darabok voltak a szekleteben
2014. okt. 3. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kis gyereknek még ajánlatos pürésíteni az ételt. Emésztetlenség sokszor hurutos emésztőrendszer esetén szokott előfordulni.
2014. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es a hurutos emesztorendszer mitol van?
2014. okt. 3. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális, a sárgarépa egyébként is emésztetlen marad gyakran. A paradicsomnak a rostjai is és elszínezi a kakit is. Ha egyébként emészt, nincs más baja, nem megy a hasa, eszik rendesen és nő is, szerintem ez teljesen normális időnként. A gyerekorvos mit mond?
2014. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a repara o is ezt mondta, a paradicsomot nem kerdeztem meg mert azt most vezettuk be.csak ugy felek nehogy baja legyen.egyszer mintha keksz darabot is lattam volna, de abban nem vagyok biztos.szeret darabosan enni, de lehet h inkabb meg pepesitem egy darabig
2014. okt. 3. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz baja, max nem emészti meg. a héjat, magot szedd ki belőle, azokat amúgysem emészti meg.

Baja akkor lenne, ha felfújná, fájna/menne a hasa, kipattogna és többszöri próbálkozás után is, akkor később kellene megpróbálni.


Amúgy nekünk a húsos kajától 6 hónap után volt olyan, hogy egy az egyben jött ki, de egy hét múlva már nem és semmi más baja nem volt tőle, csak nem emésztette meg.

2014. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!