Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket vettetek ajándékba az...

Miket vettetek ajándékba az egyéves babátoknak? Adnátok ötleteket? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

Válaszoltam már direkt azért egy ehhez hasonló kérdésre anno hogy ha majd eljön a mi időnk is akkor megnézem az ötleteket,de sajnos nem találom azt a kérdést :-((((((

Fiúról lenne szó.


2010. okt. 13. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pont méretváltás volt ruhában, ezért egy csomó dolgot kellett neki venni. Bodykat, pulcsikat, kabátot, cipőt, szóval rendesen kiköltekeztünk. Természetesen csináltam tortát is neki.

Kapott még egyébként kemény lapos képes könyveket, apróbb játékokat, golyópályát, favonatot, és egy szülőkaros triciklit.

2010. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fakopáncs fajátékboltból rendeltem nekik játékokat.

A többi az egész téli ruhatáruk A-z ig,+etetőszékek.

2010. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja meg ágynemű,mert "megették" az újszülöttkorit:)
2010. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom még nincs egy éves, de már kinéztem mit fog kapni. A fisher preice-nak van a zebrája. Ugrálni lehet rajta, lovagolni, forogni, zenél villog, nagyon jó 1-3 éves korig ajánlják. Elég drága újonan nem fér bele a kasszánkba, de használtan már megtudjuk venni. Szerintem az lesz.
2010. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ez tök jól hangzik.Mennyi ez újonnan?És használtan hol lehet ilyet venni?

Erről a zebráról még nem is hallottam.

2010. okt. 14. 00:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Újonnan 17 körül van a legolcsóbb helyen, használtan pedig több oldalon érdemes körülnézni. Teszvesz, Vatera, Expressz...
2010. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!