Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan olcsó pelenka érdekel...

Olyan olcsó pelenka érdekel ami a pelenka árak tekintetében alatta van a drága márkásokénak, és nem csak pelenka akció keretében kapható. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést. De ami olcsóbb pelus az a Bo-Gi pell, Tescos, DM-es.
2010. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

OFF "pelenka árak tekintetében alatta van a drága márkásokénak"

milyen fogalmazás ez? olcsóbb aszt kész.

Amúgy Lidl-s pl.

2010. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl szoktam nézni hogy a tescos,dm-es,mülleres stb pelenkák,darabra 40 ft körül vannak,ami szintén nem olyan olcsó.Én a narancssárga pamperst használom,semmi bajom vele,tartja egész éjjel a pisit,és 34forintra jön ki darabja.A müllerben veszem,nem akciós és állandóan ennyi az ára.
2010. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mülleres, Rossmannos olcsóbb, de mérettől függően 40-55 Ft/db körül van az is. Ennél olcsóbbat én sajnos nem láttam.
2010. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi próbáltuk az olcsó, 38 Ft-os pelenkát, de amit "megspóroltam rajta", az elment a mosásra, mert kifolyt belőle minden. Igaz, ikreim vannak, így nagy tételben veszem a pelenkát a DM-ben. Ha akciós a Giant Pack (4000 Ft/82db), akkor ahhoz igénybe veszem e letölthető 500 Ft-os kupont, és a 15%-os végösszegi kedvezményt. Így ugyanannyi, mint az olcsóbb pelus, csak nem kell állandóan mosnom :) Esetleg barátnőkkel társulhatnátok ilyen vásárlások alkalmával, és érdemes figyelni a letölthető kuponokat is.

De nem akarlak lebeszélni az olcsóbb pelenkáról, lehet nektek beválik majd.

2010. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, én eddig csak pampers és libero pelust használtam. Most kaptam rossmann saját márkásat , és ugyan olyan mint a pampers. 1800 ft a 3. méret, kíváncsiságból megnéztem.

Ilyet is fogok használni nappalra, mert éjjelre még azért nem mertem ráadni, de a nappalokat bírta.

2010. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A LIDL-s is jó! (Azt hiszem BonJour a neve.)
2010. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!