Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Textilpelenkát hol érdemes...

Textilpelenkát hol érdemes venni? Milyen anyagú a jó?

Figyelt kérdés

Ajándékba szeretném, nem akarom gagyit venni, megnéztem pepco, kik, tesco, de azok iszonyú anyagból vannak szerintem.

Most kimondottan bababolt (nálunk nincs helyben) oldalait nézem, van Scamp márka, tetra anyag… esetleg ez jó lehet?

70x70 cm méretet ír, ez reális?


2023. júl. 11. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az auchanban vettem a legolcsóbbat. Kaptunk mellé még vagy 5 mas márkát mintást,egyik sem volt olyan jó.
2023. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre fura az anyaga, de mosás után lesz az az igazi textilpelus tapintása. A méret is reális
2023. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nálunk Auchan sincs…
2023. júl. 11. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a babakirály webshopról vettem, de egy brendon, pelenka.hu, pepita.hu is ugyanazt árulják.
2023. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Kaptam ajándékba Brendon ajándékkártyát, textilpelust vettem belőle. Szerintem baromi jó anyaga van és nem nyúlik / deformálódik el úgy, mint az összes többi. Igaz, annyiba került a 3, mint a másikból a 10-es csomag.
2023. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, aldi jót árul, érdemes megnézni. Vagy a bambusz anyagú is jó
2023. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Brendonban láttam minap, 3 db volt olyan 7000 Ft körül, az biztosan jó minőségű. Nemrég kérdezted mit vehetnél ajándékba, igaz? Mégis pelus mellett döntöttél? Akkor már miért nem veszel eldobhatósat, azt legalább elhasználja, ha megkérdezed melyik fajtát szereti.
2023. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt még erre irányuló kérdésem :)


Köszönöm a válaszokat, akkor nézelődök még, vagy rendelek a Brendon oldaláról.

2023. júl. 11. 13:52
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, ha valami szebb kell, akkor bármelyik drága fajta jó lesz. Ha a gyerek hányását, pisijét, kakiját akarják törölgetni, és félelem nélkül napi szinten mosni magas hőfokon, akkor az olcsó rossmann/dm/tesco akármi lesz a nyerő. Nekem van mindkettő, a szépeket használtam kiságyba nyálat törölgetni, az olcsó sima fehéret a balesetek törléséhez.
2023. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Pepcos azonnal foszlani is kezdett a szélénél, hiába volt szép. Mi vagy DM vagy Rossmannban vettük, szerintem van mindkettőben. Nem mintás, sima fehér, de szerintem pl. amúgy is az a legpraktikusabb. Az is 70x70 cm.
2023. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!