Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba keze hasaslásnál hátul van?

Baba keze hasaslásnál hátul van?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos baba hasalásnál az egyik kezét hátra teszi a másikon támszkodik.eddig tankönyvi volt az alkar támasza de most megváltozott. Az biztos hogy most fejlődött egy nagyot. Fog mind a két kezével,megtalálta a hangjá...

Forgolódni még nem akar.

A keze zavar hogy eddig nem csinált ilyet.


2023. júl. 17. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél elé játékokat, legyen miért nyúlni :)
2023. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van elötte
2023. júl. 17. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam így kezdte a forgást.

Hát halljátok ilyen fura módon babát megfordulni életemben nem láttam 🤣. Ő is hátra tette a kezét aztán valahogy azon fordult át, csak mindig maga alá szorult. Mindig attól féltem na most kiugrik a válla.

De kb 1.5 hónapig csinálta ilyen "bénán" szegénykém, utána megerősödtek az izmai annyira, hogy már tankönyvi módon fordul.

Szóval nálatok is lehet, hogy forgás lesz belőle.

2023. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as válaszomhoz annyit hozzátennék, hogy ugye minden konduktor mondja, hogy szépen nyújtott kézzel előre, úgy fordítjuk a babát (néztem videókat is, ismerősöm is tanította).

Na most viszont minden babának egyedi a technikája... nalunk ha fejre álltam volna sem előre nyújtott kézzel fordult, hanem hátra tett kézzel.

Nincs nálunk sem izomgyengeség, sem izomfeszesség. Egyszerűen sajátos a technika.

2023. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!