Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagy babám mindig le akarja...

A nagy babám mindig le akarja szedni a kalapot a kis fejéről, meg fogja szokni?

Figyelt kérdés
A sapkát is nehezen szokta meg. Megkötős egyébként. Nem kötöm szorosra, tehát nem az zavarja

2023. júl. 17. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem masfel eves,es allandoan leszedi a kalapot.mindig is leszedett mindent

Telen kotos volt neki,azt nem tudta levenni

Most nyaron egy seta alkalmaval legalabb szazszor rakom vissza a fejére a kalapot

Hiaba gumis,akkor is leszedi.kotoset meg nem talaltam eddig egyik boltban sem (vagy csak nem jo helyen neztem.)

2023. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a babakocsi árnyékol, akkor nem erőltetném. Sétához, játékhoz persze igen, de hátha akkor jobban el is vonódik a figyelme.

1. Lehet rá varrni is valami kötőt pár öltéssel.

2023. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves múlt, de mindig is utálta a sapkát/kalapot, most sem tűri meg. Pedig abszolút kényelmesnek tűnik. Megkötővel együtt is leszedi a fejéről. A tűző napot kerüljük, és megyünk kalap nélkül sétálni reggel/délután. Eddig még nem volt soha baj belőle, csak neki lenne kényelmesebb, ha nem sütne a szemébe a nap.
2023. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem szórakoztam ilyennel
2023. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!