Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hideg a babám keze, az...

Ha hideg a babám keze, az egyértelműen azt jelzi, hogy fázik? Kell valamit vinni, ha védőoltásra megyünk?

Figyelt kérdés
A szobában átlag 22 fok szokott lenni, néha több is és mégis sokszor nyirkos, hideg a kisfiam keze. Anyósom szerint fázik, de sok helyen azt olvastam, hogy nem így van. Szerintetek? Köszi a válaszokat!
2008. dec. 31. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak is sokszor hideg a keze,de nem fázik,a tarkójánál tudod biztosra megnézni,ha ott kellemes meleg,és nem hideg akkor nem fázik.Márványos lenne a keze.

Védőoltásra a kiskönyvet kell vinni.

2008. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álíltólag azért hideg a kezük, mert még más a vérkeringésük....
2008. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! a nyakánál nézd meg, ha ott is csak langyoska vagy hideg, akkor fázik! a keringés még gyenge pici korban, ezért a hideg kéz és láb. bár nem írtad, mennyi idős a babád.

védőoltásra a baba kiskönyvét kell vinni. én vittem eldobható pelenkázóalátétet, de egy textil pelus is megteszi, így arra fektettem a pelenkázón amikor levetkőztettem. legyen nálad a szokásos felszerelés is (tartalék pelus, ha itatod akkor pici víz, cumi ha van neki). így biztos nem ér meglepetés :)

jó egészséget nektek és BUÉK!

2008. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Itt már mindent megírtak.:-)B.U.É.K!
2008. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hideg a baba keze az nem jelent semmit, általában minden baba keze hideg, még akkor is ha lázasok.

Doktor néni mondta. Általába ha fázik remeg a szája.

Tökéletes az a szoba hőmérséklet.

2009. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!