Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan variáció, hogy...

Létezik olyan variáció, hogy az 1. baba nyughatatlan örökmozgó, a 2. meg nyugodt angyal?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék. :))
2010. okt. 14. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. fiú -igaz ma már 10,5 éves és egyre inkább lustul- de kicsinek örökmozgó,akaratos volt

2. lány 19 hónapos, szintén örökmozgó, kiköpött mint bátyja volt kicsinek


Azt hittem a lányok nyugodtabbak, de az enyémben 10 fiú veszett el.

Pont tegnap beszéltük a párommal, hogy kicsinek a szeme sem áll jól, anno a nagyra is mindig ezt mondtuk:-))))

2010. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

jaj, elkeserítettéél. :)

gyakran hallom, hogy a 2. gyerek ellentéte az elsőnek. az én kicsi lányom egy igazi ördög....kikészített az eltelt majdnem 23 hónap alatt. teljesen le vagyok amortizálva. szeretnék kistesót, de nagyon félek, ha a 2. is olyan lesz mint ő ,hogy fogom bírni fizikailag és idegileg (segítségem nuku). :)

2010. okt. 14. 13:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Van!Az unokatesóm,bár már felnőttek csak külsőre hasonlítanak!A nagyobbik fiú...ő nyugodt,csendes,szerény kis halk szavú,a lány meg hebrencs,örökmozgó,lefetyelős,kicsit figyelmetlen!Szerintem ebbe azért beleszól a horoszkóp is olvass jellemzéseket a jegyekről!Mert ha az egyik oroszlán,a másik meg pölö rák,akkor nem lesznek egyformák sehogyan sem,max. külsőre! :)
2010. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

első

mi sem vagyunk az párommal nyugodt "fajták", az én családom sem az, kivéve talán az anyukámat

2010. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

mi a férjemmel elég idegzsábák vagyunk szintén. a férjem (Nyilas) nem képes nyugodtan lenni soha, én azért igen (Oroszlán)....fú.

a kislányom Bak, aszcendense Rák. akaratos, érzékeny. stimmel. :)

ha most összejönne,akkor júniusban születne, vagy akörül, Ikrek/Rák. ....sok ikreket ismerek, egyik sem kezelhetetlen, viszont az nem egy mozdulatlan jegy... :D Legjobb lenne a Rák! :))))

2010. okt. 14. 13:30
 6/16 anonim ***** válasza:

elsö kislány most 3 éves:Babaként nagyon hasfájos volt volt olyan hogy délután 5 töl hajnali 4 ig csak sirt.Viszont a fogait nem vettük észre csak mikor kibujt.

msodik kisfiú most 15 hos:Tök mindegy mit ettem sohsem fájt a hasa ne volt semmi gond....mig nem jöttek a fogak napokat vagyunk fent mert mindig köszködik a fogával.

Meily nyugisabb?

Mind kettö pörög rikácsol pakol állandoan:-)))

2010. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

első és harmadik

nem értek nagyon a horoszkópokhoz, de leírom

fiam: bak

lányom: halak

párom. kos

én: nyilas

2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első lánynak sikeredett. 6 hónapos koráig egy bőgőmasina volt. Nem aludt, nem játszott egyedül, csak sírt álló nap. Semmi nem volt jó neki. Aztán 6 hónapos korától kis angyal. Egyedül játszik, nem hisztis, nem sírós, önálló csajszi.

Második kisfiú lett. 6 hónapos koráig angyalka, evett, aludt. De ami azóta van! Mi csak pokolfajzatnak hívjuk (amúgy vörös a haja), egy égi veszedelem. Most várom a harmadikat. Nagyon kíváncsi vagyok milyen természet lesz.

2010. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2 fiam van. Az első egy örökmozgó, nagyon eleven, nagyon akaratos, most 5 éves. Mikor kicsi volt alig vártam, hogy jöjjön végre valaki, hogy rázza a csörgőt helyettem, vagy találjon ki új játékot. Most is ilyen, alig lehet lekötni. Karate-ra jár, a többi gyerek a végén elfáradva piheg, az enyém mászik a bordásfalra, rohan...

A kicsi (7,5 hós) teljesen az ellentéte. Nyugodt, elvan magában is, nem nyafogós, 2 hós kora óta alszik éjjel. Egy vigyoripofa nagy dumagép.

Sokkal nyugodtabbak a napjaim mellette, mint a tesója mellett voltak. Viszont mindent sokkal később csinál. Később emelte a fejét, sokkal később forgott, a nagy már ilyenkor mászott, állt és ült, ő még egyiket se. De ő sokkal vigyoribb és dumásabb:)

Szval összegezve, igen létezik, nálunk épp így van:)

2010. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nagyon remélem, hogy látezik:)

kíváncsian várom.

2010. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!