Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igy mehet hogy krumpli,...

Igy mehet hogy krumpli, brokkoli alma? Jo ez a variácio? Ma a hust kihagynám.6,5 honapos babának, passzol ez igy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem kevertem gyümölcsöt zöldséggel,bár elég sok gyerek szereti.

Én inkább a brokkolit hagynám ki,felnőtteknek is nehéz puffasztó étel.Felfújja a picit is.

Inkább krumpli,alma,csirke vagy hús nélkül

2010. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet. Az én kisfiam magában nem nagyon szereti a zöldségeket. Én mindig keverem. A "mindent bele" főzelék a kedvenc. Én szoktam neki krupli-alma-céklát,krupli-sütötök-brokkolit,krupli-sárgarépa-brokolit adni.
2010. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan. Kisfiam is eleinte csak úgy ette meg a zöldségeket, hogy valamilyen gyümölcsöt bele kellett csempésznem. Az alma feldobja egy kicsit, ad a krumpli és a brokkoli semleges íze mellé egy kis édesebb ízt.
2010. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán, még Én is megenném. :-) Tegnap amin elképedtem, hogy nagymamám (kislányom dédije) banánt rakott a spenótba. Csak néztem, aztán elmagyarázta, hogy azzal sűrített rántás helyett. Amúgy minden mást úgy csinált a spenóttal, ahogy kell (szóval, fokhagyma, meg minden, ami kell a spenótba), csak rántás helyett banán. És hiszitek, vagy nem, egész jó volt. Tipikus spenót íze volt, csak enyhén lehetett érezni némi édeskés ízt benne. Kislányom imádta, befalta.
2010. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!