Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el a tanulópoharat...

Nem fogadja el a tanulópoharat. Pohárból még nem tud inni. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Lánykám 13 hós.Eddig cumisüvegből ivott,természetesen már egyedül,kiszolgálja magát.Kb 2 hete próbálkozom a pohárból itatással,de nem megy neki.Hatalmasra tátja a száját,hiába mondom,és MUTATOM,hogy csücsörítsen:((Előtte iszok,-Látod így kell,ahogy anya!Meg persze ráharap a műa. pohár szélére.Tegnap vettem neki NUBY tanulópoharat,szilikonosat,de azt meg nem akarja elfogadni.Eltolja,és Nemet mond.Kéri vissza a cumisüveget.Ma de. szinte semmit nem ivott,mert nem adtam neki oda a cumisüvegjét.De így sem jó,mert akkor meg nem iszik:((Nagyon elkeseredtem.Mindenki azt mondja a környezetemben,hogy pohárból,vagy legalább itatópohárból kéne innia.Esetleg,ha nem veszem elő a cumisüveget,és szomjas,akkor majd "kínjában" muszály lesz innia a pohárból?Megtanul egyáltalán az én gyerekem egyszer pohárból inni?Bocs,hosszú lett:(Egyébként másban ügyes,értelmes kislány.
2010. okt. 14. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kubus, jupikos üveg, ami ek kulacs szerű itatófejes a teteje. Lányom abból iszik csak.
2010. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! 18 hónapos a kislányom és még a nap nagy részében cumisüvegből iszik. Én úgy tanítottam meg pohárból inni / mert a csőröspoharat mind a mai napig nem fogadja el, inkább nem iszik egész nap/ hogy ebéd után mindig pohárból adtam neki a vizet. Aztán napról napra ügyesebb lett míg végül megtanulta. EZ nem csak 1-2 nap volt. Ne erőltesd, mi van ha cumisüvegből iszik? Olyan hülyeség, ne erőltesd, főleg azért ne mert mindenki azt mondja hogy... Ahogy nődögél egyre ügyesebb lesz a te lánykád is, addig meg hagyd hadd igyon cumisüvegből, neki is rossz ám ha erőlteted.
2010. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 évesek a kisfiaim, és csak Jupis üvegből isznak. Pedig van rendes csőrös itatópoharuk (ez túl keméyn nekik), kifelé hajló műanyag pohár (ennek rágják a szélét), egyik sem kell. Az nincs előírva, hogy mikor kell a gyereknek pohárból inni. Ők is cumis üvegeztek sokáig, de most, hogy mind a hatot kivégezték, nem veszek nekik ennyi idősen újat.
2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pomat ***** válasza:
Tupperos pohár nagyon jó. Szilikonos és a nagyon ellekező gyerekrek is hamar megszeretik!
2010. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!