Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél hogy volt ez? Tapasztala...

Kinél hogy volt ez? Tapasztalatok: 'Minden anyatejképző szerre igaz, hogy csak akkor jó használni őket, amikor szükség van rájuk. Nem jó állandóan tejképző teákat inni, mert hozzászokik szervezetünk és utána már akkor sem hat, ha szükség lenne rá"

Figyelt kérdés
teakeveréket ajánlott a természetgyógyász hasfájásra, de tejserkentő is. Folyamatosan iszom.

2011. nov. 10. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom, hogy ezeket nem szabad folyamatosan inni csak ha szükség van rá.

meg eleve én abban hiszek, hogy ezek placebok, ha egy anya azt mondja, hogy nem méregetek, nem fejek mint az őrült, bízok a testemben, a babámban akkor termelődik elég tej vagy ha nem akkor a baba jelez anélkül, hogy egy csomó pénzt elköltenénk :)

2011. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ige, ez igaz.Ennek ellenére van akinek nem hat semmilyen tejserkentő, másnak meg minden segítség nélkül rengeteg teje van.
2011. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elég sok Laktoherbet iszom (de lehet, hogy tényleg elég csak hinni benne).

Nincs mérlegünk, soha nem görcsöltem rá a fiam gyarapodására, vagy hogy mennyit eszik (a mai napig sem tudom), DE voltak olyan időszakok, hogy keményen harcoltam a tejért!

Fiam 8 hónapos

2011. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!