Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire csináltunk bajt a...

Mennyire csináltunk bajt a babámnak? 6 hónaposoknak megfelelő sárgabarackos kekszes bébiételt kapott uzsonnára 1 egész üveggel a férjemtől.

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a lányom. El volt dugva a spájz hátuljába a kaja, valahogy mégis megtalálta és azt adta oda, mivel csak a hónapot nézte.

Jó súlyban van majdnem 8 kiló és 74 cm. A védőnő javasolta, hogy már ehet kifli csücskét, meg babakekszet, mert már van 4 foga, de a gyerekorvos azt ajánlotta, hogy mivel jó súlyban van a kislányom, még ne adjak neki ilyen búzás dolgokat! Én általában a gyerekdoki javaslatát tartom előbbre és ezért is dugtam el.


2008. dec. 31. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baj egészségére::)Azért néha adhatsz neki ilyen finomságot:)
2008. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Boldog Új Évet kívánok Neked és családodnak!
2008. dec. 31. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:

na az én férjem dettó ugyanezt csinálta..úgyhogy onnantól ennyit a gluténmentes táplálásról:)

De az új kutatási eredmények szerint állítólag már az se jó ha teljesen glutén mentes étkezést folytat 1 éves koráig a gyerek.

De ha már 7és fél hós szerintem semmi baja nem lesz tőle, ne aggódj:)

2008. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, tényleg kaphatja. A boltiak úgy vannak elkészítve, hogy a ráírt korban már nyugodtan adhatod neki. Ebből az egy alkalomból a gyerekorvos se csinálna problémát. Amúgy meg most nem sok friss gyümölcsöt kapni, úgyhogy használhatsz üvegeset, úgy változatosabban tudod táplálni.
2008. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam!

Csak most meg annyira ment a hasa, eddig mindig bogyós volt, lehet, hogy liszt érzékeny, bár semmi kiütés, vagy akkor nyügösebb is lenne????!!!

Azt tuti még mélyebbre eldugom a kaját, vagy megeszem inkább én!!!

BUÉK!!!!

2008. dec. 31. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megy a hasa, az lehet a sárgabaracktól, főleg, ha még nem evett. Szerintem is nyugodtan adhatsz ilyenek egyszer-egyszer, nézd, hogy lesz-e valami gond, úgy mint a hozzátáplálás elején. Ezeket is fokozatosan érdemes bevezetni, úgy mint a tejes dolgokat.

B.U.É.K

2008. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! biztos nem lisztérzékeny. időbe kerül, mire kijönnek a tünetek, nem egyetlen evésbe.


buék!

egy lisztérzékeny :)

2008. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a komment után már nem volt több hasmas! Aztán meg belegondoltunk mit evett egész nap és rájöttünk, hogy már második napja, kap hippes sárgabaracklét és még ezt kapta uzsira is, meg paradicsomos krumplit. Vagyis ezek mind meginditják a hasát!!

BUÉK!!!!

2009. jan. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!