Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még lehet ebből barna szem?

Még lehet ebből barna szem?

Figyelt kérdés

[link]


1 éves, szülők mindketten világosabb barna szeműek. Anyai nagyszülők és dédszülők fele kékszemű. Úgy értem mindenhol kék-barna párok vannak.

Apai oldalon nem tudunk kékről.

Mikor rásüt a nap még világosabbnak tűnik. Azt olvastam hogy 1 éves korig változik utána csak árnyalatban, máshol 3 évet írnak.

Család nagyon mondja hogy így marad,de a kalkulátorok szerint kb. 8-10% az esély.


2023. júl. 31. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem ezt csak megtippelni lehet, szóval csak tipp: kék marad
2023. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még, 3 éves korig változik kb a szemszín.
2023. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak fél éves koráig égkék szeme volt egy barnás pötty nélkül, aztán nagyon lassan kezdett bebarnulni, még a széle mindig kékes, de már látszik, hogy gesztenyebarna szeme lesz. Most 1 éves.
2023. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
3-as vagyok, most látom, hogy 1 éves. Akkor viszont szerintem kék marad.
2023. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen 1 éves, de pont olyan szürkés kék árnyalat, mint az újszülötteknek, ilyen fehéres foltokkal.

Valaki azt mondta hogy lennének már benne legalább sötétebb pöttyök, ha barnulna.

Majd kiderül, csak kíváncsi voltam.

2023. júl. 31. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisiskolásként lett kékből zöld 🤷🏼‍♀️. Valószínűleg barna már nem lesz, de még változhat, simán elkezdhet sötétedni.
2023. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Nekem 3éves korig kék volt utánna zöld lett.

Még változhat a szemszín.

2023. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak kb 2 éves korában kezdett a pupilla körül barnásodni. Most 3 éves, egyértelműen belül barna, kívül kék, ami szerintem már így marad. Apjának is ilyen, csak kevesebb barnával. 1 éves korában neki is hasonlóan kék volt. Ebből én azt tippelném, vagy marad kék, vagy barnás-kékes lesz, de csak tipp.
2023. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!