Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudjon egy 3 hónapos...

Mit kell tudjon egy 3 hónapos baba? Fizikailag mire képes?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy 2 hónaposan már más babák hason fekve szépen tartják a fejüket, 3 hónaposan már bújik a foguk, bámulják a kezüket. Hát az enyém még nem. Mit kellene tudjon?

2023. aug. 1. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy nap mennyit kell aludjon stb?
2023. aug. 1. 16:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekfüggő.
2023. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak az egyik nézte a kezeit. A másik 2 nem. Minden rendben velük, már nagyok.


Sok gyereknek 1 éves kor körül után bújik ki a foga és az is normális.


Hason talán státusz kérdés is, hogy 45 fokban emeli-e a fejét. De ha nem sem feltétlen gond, legfeljebb érdemes figyelni rá.


Az alvás és evés elég széles határok között normális. Nekem az egyik vagy aludt hosszabban vagy kb 6 rövid alvás, nem bir sokat fent lenni. Másik gyermekemnél örültem, ha 3x fél órát alszik, bár ő éjszaka aludt nagyon sokat, 12-13 órát végigaludt, a másik 2 kb 10-et.

2023. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen gyerek függő. A saját ütemében fejlődik. Semmi baj nincs vele valószínűleg.
2023. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!