Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazás repülőn 3 hónapos...

Utazás repülőn 3 hónapos babával, milyen a személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Az is érdekel mit szabad vinni, pl. Hordozó, folyadék, külön táska stb.
2023. júl. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Babakocsit, ajtós hordozót összecsukva a repülő mellett kell hagyni, kiszállva azonnal megkapjátok. Tejet, tápszert, ásványvizet bekeverve és por formában is korlátlanul lehet vinni, csak el kell különíteni ott, ahol a 100 ml-s kis folyadékokat ellenőrzik. Ryanairrel repültünk, ott a babajegy mellé lehet vinni egy nagy kézipoggyászt (kb egy bőröndöt), de csak a fedélzeten lehet szállítani. Nálunk az ölemben fekhetett végig a babám, az én biztonsági övemhez csatolták hozzá és kiegészítő baba biztonsági övvel. Felszálláskor láthatóan zavarta a fülét a nyomáskülönbség, úgyhogy direkt akkorra időzítettem a szoptatást és úgy tök jól viselte a fel és leszállást. Az út nagy részén aludt, nem volt semmi gond hála istennek, sokkal egyszerűbb volt, mint amennyire féltem tőle. Személyit kell csináltatni neki az útra, én majdnem elfelejtettem. 😅
2023. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
1,5 órás úton voltunk. Hordozó a mellettem lévő üléshez volt rögzítve, illetve kaptam egy plusz rácsatolós biztonsági övet, mikor az ölemben volt. Én plusz folyadékot nem vittem, mert anyatejes volt, de szerintem lehet vinni. Pelenkázó táska volt a plusz. Végigaludta az utat.
2023. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A világjárócsalád oldalon sok hasznos info van.
2023. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Európába ok, de azon túl már nem működik a civilizáció. Eszméletlen dolgok vannak. Az európai szomszédok talán még jók , de érdemes feltétlenül leelenorizni.
2023. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!