Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nap hányszor kakil a 9...

Egy nap hányszor kakil a 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Nekem napi 3-4 kaki is van, de napi 2x tuti. Már mindent eszik semmire nem volt allergiás (egyedül a mogyoró nincs bevezetve) most még is 2 napja híg széklete van fogalmam sincs miért, de az a kifolyik a pelenkából ès hallom ahogy rottyant… nem tudom hogy fogzás-e mert nem láttam, hogy fehér lenne az ínye (8 van neki)


Sőt már többször mondtam a védőnőnek, hogy amúgy nem sok az esetenként 3-4 kakis pelus? Azt mondta nem… most még is kételyeim támadtak



2023. aug. 4. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 6hónaposan mind a 2 gyerekem beállt napi 1re
2023. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is 2-3 volt, és most, 2 éves kora körül kezdett el szilárdulni, most már néha van gyurma állagú. Előtte meg ez a kenőcsös-azért nem annyira, hogy kifolyjon-, mondjuk ha sok gyümölcsöt eszik, most is ilyen. Nekünk is azt mondták, hogy nem probléma, nem fáj a hasa, növekszik, fejlődik szépen, ilyen alkat.
2023. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Közben nagy nehezen belenéztem a szájába olyan mintha jönne bal oldalt lent a szemfoga … Aztán kitudja 😬 Az elmúlt 2 napban reggel első kakinál lepedőt kellett cserélnem mert kaki foltos lett… tegnap hát középig kakilt szóval le is kellett fürdetni 😅
2023. aug. 4. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a napi 2 az alap, néha befigyel egy 3-4 is. Ha csak 1x kakilt egy nap, akkor már aggódok, hogy valami baja van :D

Nálunk a hígsága az függ a szopizás/rendes kaja arányától is, és hát ha inkább szopizik egy nap, nem kéri annyira a szilárdat, akkor bizony az a végterméken is megmutatkozik. Márpedig fogzásnál azért jellemzően amúgy is inkább szopizik, mint mást csinál (meg nekünk most a szepa is befigyelt, az sem segít a cicimentesítésben).

2023. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előbb az őrlő jön és utána a szemfog elvileg. A kifolyás nem tudom, mitől lehet, nekünk is volt egy ilyen időszak, akármit csináltam azonnal kifolyt mindenféle pelusból. Aztán magától elmúlt. Az enyém amúgy 14 hónapos, és még mindig napi 3x kakil. Nagyon várom már, hogy kevesebb legyen, de nem hiszem, hogy bármi baja lenne, csak ő ilyen típus.
2023. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös nekünk mindenhogy jött 3 hónaposan első kettő, aztán 4 hónaposan felső kettő aztán havi 1 azt hiszem elsőnek felül jött ki még 2 aztán alul de az is össze-vissza 😅 De akkor megnyugodtam hogy nem csak az én babám ilyen kakis. (Amúgy jó fejlődik 74 cm 9970 gr valamint az elfelejtettem írni hogy tápszeres és napi 3 étkezés többé kevésbé kivan váltva )
2023. aug. 4. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 1, de néha 2 naponta van csak.
2023. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak kétnaponta egyszer szokott.
2023. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!