Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvos elfelejtette a felhőbe...

Orvos elfelejtette a felhőbe feltenni a receptet és csak 2-ig rendelt, nem érem el telefonon. Ilyenkor mi a teendő? Szükség lenne a gyógyszerre.

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyeletet
2023. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Milyen gyógyszer? Ha nem életbevágó, akkor hétfőn fel kell hívni újra. Ha életbevágó, akkor egyrészt nem az utolsó pillanatban kellene receptet kérni, mert így jársz, másrészt fel kell hívni a gyermekügyeletet és elmondani a problémát.
2023. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Az asszisztens szokta felrakni a gyógyszert.

Ha nem veszik fel a telefont akkor már nincsenek ott,nem tudják felrakni.

Ha nagyon fontos menj be az ügyeletre.

2023. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk az ügyeleten írták fel a császár utáni véralvadásgátló injekciót, mert a drága doktor úr elfelejtette és karácsony volt éppen, tehát elérhetetlen volt a doki.
2023. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetleg felhívnám az ügyeletet. Ők majd felküldik a felhőbe.
2023. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háziorvosi ügyelet nem köteles más által indikált gyógyszert felírni, pláne nem vizsgálat nélkül betelefonálásra.


Persze lehet próbálkozni, én amikor én ügyelek fel szoktam írni, ha nem orbitális baromság, de pl. javaslatos gyógyszert csak támogatás nélkül tudunk írni ügyeletben.

2023. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem betelefonálásra írták fel, be kellett vinni a zárójelentésemet.

#4

2023. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!