Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerékgyártó vezhetéknévhez...

Kerékgyártó vezhetéknévhez melyik név passzolna?

Figyelt kérdés

Kerékgyártó vezetéknévhez melyik név illene a legjobban?

Diána, Sára, Krisztina, Eszter, Petra, Judit, Flóra, Réka, Liza, Nikolett, Bodza, Hanna, Bell, Hajnalka, Antoanett, Luca, Riza, Zita. :)

Írhattok olyat is amit nem írtam de szerintetek menne hozzá.

Köszi ha válaszolsz.



2023. aug. 9. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A Bell és az Antoanett csak akkor, ha meg akarjátok gyorsítani a 'segíj' odaítélésének eljárását...
2023. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a Bell Bella akart lenni.
2023. aug. 9. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp rövidebbet mint a vez.nev.Felsoroltak közül :Petra, Hanna, Sára és Luca nagyon szép nevek. :) Valamiért a Petra passzol számomra leginkább.
2023. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eszter,Zita,Liza.
2023. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 harebell ***** válasza:
A két szótagos nevek közül választanék, a felsoroltak közül nekem a Sára, a Luca és a Petra tetszik a legjobban a vezetéknévvel.
2023. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bella
2023. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A vezetéknév nagyon hosszú és kemény hangzású, ezért egy rövidebb és lágyabb nevet adnék mellé.

A felsoroltak közül a Luca ilyen!

Pluszba még nevek:

Lilla

Anna

2023. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Kétszótagos keresztnevet választanék mellé, és valami nem túl "extrásat", nem újhullámosat. A Liza, Bodza, Riza, Bella ezért szóba sem jöhetne, maradnék a régebb óta is elfogadott magyar neveknél.
2023. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nikolett, Hanna, Hajnalka, Luca, Zita
2023. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a vezetéknevet, valamiért Olga jutott az eszembe. Lehet, hogy régebben ismertem ilyen nevű embert vagy hallottam, de szerintem ez nagyon illik hozzá.


Amúgy Laura, Nóra.


Amiket te írtál, azok közül Diána, Sára, Luca és Zita. A Krisztina név az alliteráció miatt jól illik hozzá, de meg kell gondolni, hogy nem túl hosszú-e a kettő név együtt?

2023. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!