Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szemszínnel született...

Milyen szemszínnel született a gyermeked? A szülőknek milyen színű szeme van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sötét barna szinte fekete szemmel született a fiam, úgy is maradt. Nekem zöldesbarna, apjának barna a szeme, a fiamé sokkal sötétebb színű.
2023. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A két nagymama kék szemű. Tőlük örökölte a fiúnk a kéket, 2 éves lesz, szerintem már nem igazán fog változni. Nekem zöld, az apjának barna.
2023. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Apa nagyon sötét barna, anya zöld. Mindkét gyerek szinte fekete gombszemmel született, úgy is maradtak.
2023. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Férjemé zöld, enyém barna.

A kisfiunk barna szemű :)

2023. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na ez mégis hogy van? Nagyszülőtől hamarabb öröklik a gyerekek a kék/zöld szemet mint az apjuktól..

nekem barna szemem van, apának gyönyörű zöldes kék. A családjában senkinek nincs barna szeme, az én rokonságomban viszont mindenkinek az+barna bőr. A lányom és a fiam is sajnos az én szemem színét örökölték, viszont olyan nagy a szemük mint az apjuknak.

Mondjuk nagyon különlegesen néznek ki az apjuk fehér bőrével, világos barna göndör hajával és az én sötétbarna szememmel.

2023. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem kék szeme van, a férjemnek barna. A nagyobb lányunk sötétbarna szemmel született. A kisebb sötétkékes-barnás szemmel született, fél éves korára barnult be a szeme teljesen.
2023. aug. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!