Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szemszínnel született...

Milyen szemszínnel született a gyermeked? A szülőknek milyen színű szeme van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Apukáé furcsa színű, olyan halványkékes vagy szürkés, talán kicsit zöldes.

Az enyém kék. A 11 hónapos babáé egyértelműen kék, az enyémhez hasonló, még a belső világos sávja is megvan, mint nekem.

Nekem egyébként mindkét szülőmnek barna szeme volt, a két nagypapámé volt kék.

2023. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szülők: kék és barna, gyerekek: kék, barna, zöld.
2023. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Apa zöld én kék.

Mind a 2 gyerek majdnemcsak szürke szemmel született, kb fél éves korukra alakult ki a szemszínük.

Fiamé szép kék, lányunké barna

2023. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Apa kék, anya zöld szemű.

A gyerkőc kék szemmel született és kék is maradt neki, de idővel világosodott.

2023. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Minden baba kék szemmel születik, mert akkor még nem termel melanint a szervezete. Ez pár hónap múlva kezdődik el, akkor kezd(het) változni a szemszín.

Nálunk a fiam szeme gyönyörű kék maradt, a lányomé bebarnult, de nagyon szép árnyalata a barnának az övé is.

Férjem családjában mindenki barna szemű, a nagyszülők is. Nálunk apu és én vagyunk kékszeműek, anyu és a két bátyám barna. Nagyszüleimre nem emlékszem már, kiskoromban meghaltak, anyum is késői gyerek volt, meg viszonylag én is az vagyok.

2023. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Apukáé kék, középen nagyon kevés barnával. Enyém barnás-zöldes.

Mind a 2 gyerekem kék szemmel született, az elsőnek pont olyan lett, mint az enyém, a 2.nak meg olyan, mint az apjáé.

2023. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem sötétbarna, férjemé szürkés kék.

A gyereké kék lett.

2023. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én szemem barna, a férjemé barna, pici zöldes beütéssel. A fiunk kék szemmel született, és meg is maradt neki. 15 hónapos, vakító kék szeme van. :)

Apukámnak volt amúgy kék szeme csak a családban.

2023. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Anya: barna, apa kék, de zöldes árnyalattal.

Kislányunk szürke szemmel született, 1 éves korára gyönyörű világoskék. Nagyszülőnek volt pont ilyen árnyalat. De persze még változhat, mire még nagyobb lesz :)

2023. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kékkel született, apuka kék szemű, én barna. Igazából rajtam kívül mindenki kék szemű mindkettőnk családjában .Most 2 éves lesz a lányunk, egyelőre kék még a szeme
2023. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!