Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2 kézzel húzza magát,...

Babám 2 kézzel húzza magát, igy kúszik, lesz ebből szabályos kuszas?

Figyelt kérdés
Minden nap gyakoroljuk a szabaloys kuszast, de csak ugy kuszik, hogy 2 kezzel huzza magat, megfeszített egyenes labakkal. :(
2023. aug. 16. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Voltatok esetleg szakembernél, nem feszes? Eddig rendben volt a mozgásfejlődés?

Amúgy én azt olvastam, hogy a kúszás nem baj ha "szabálytalan". Mármint nincs szabálytalan kúszás. Ha halad előre/hátra/oldalra bármilyen módon akkor az kúszásnak számít. A mászás fontos, hogy szabályos legyen. A kisfiam is csak az egyik lábát használta kúszásnál, nem volt gond, mászásnál már jól használta.

2023. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabálytalan kúszás.

Ha most kezdte még bármi lehet belőke amúgy.

Fiam az egyik lábát húzva, mint egy sebesült kúszotz. Hülyét kaptam tőle. Elvittük konduktorhoz, azt mondta semmi baja! a gyereknek. Se nem feszes semmi, egyszerűen ilyen a technikája. 3 hétig tolta így, utána egyszer leszokott erről.

Furák ezek a kisbabák...

2023. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is fókázott csak eleinte, majd két nap múlva már a lábait is használta.

De végeznünk kellett 3 gyakorlatot,hogy szabályos legyen, igaz, így se teljesen szabályos neki..

2023. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövő heten lesz féléves. Hasra fordzl ügyesen mar 2 hónapja, vissza csak segítséggel, viszont elég sokat repülőzik... Mindenesetre holnap felkeresek egy szakembert, mert ez a repülőzés elég idegesítő:/
2023. aug. 16. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A repülőzés is jó. Erősíti a hát, karizmait vele.
2023. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert idegesit a babad tok normalis mozgasfejlodese?

Nem ertelek. Es minek eroltetni barmit is, ha magatol is kepes vagy kepes lesz ra hamarosan?


Keress fel egy szakembert es remelem, ha az o szajabol hallasz hiteles informaciokat, akkor megnyugszol es elhiszed.

2023. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam sem kúszott szabályosan, pedig jártunk dévényre. Gyakoroltam vele sokat otthon is, de hiába.. 😃

Aztán inkább hamar mászni kezdett, azt már szépen csinálta.

2023. aug. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!