Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a híg tejbegríztől...

Lehet hogy a híg tejbegríztől tovább aludna 1 éves babám mint a tejtől?

Figyelt kérdés
Ezt adnám üvegből ...
2010. okt. 15. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy tovább aludna,hiszen egy kis tejjel nem lakik jól 1 évesen.
2010. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a 8,5 hósnál semmi sem jön be. Ha teleeszi magát, akkor is 4 óránként ébred enni. Tegnap megevett 1 üveg jó éjt papit, olyan pocakja lett utána, de szigorúan 4 óra múlva ébred és az ő max. 170 ml tápszerét beszívta félálomban.
2010. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A tápszertől és a tejtől is este 8- tól reggel 5 -ig alszik ! Megpróbáljam neki ? Fürdés előtt szendvicset eszik .
2010. okt. 15. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:
És fürdés után a tápszer helyett adnád neki a tejbegrízt? Egy próbát megér! Egyébként én is ezt kaptam kicsi koromban, mesélték apukámék, most 36 vagyok.
2010. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam ! Most délután 3 -kor krémtúrót eszik 6 körül szendvicset és fürdés után 19.30-kor elalváshoz adnám neki ! ?
2010. okt. 15. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, de nem biztos, hogy beválik. 2 éves a lányom, ma kimaradt a vacsi (nem akart enni), gondoltam több tápszert adok neki, mert már csak megszokásból issza. 120 ml-nél többet nem ivott. És ez nem az első alkalom. Fél 9-től alszik 7ig. Ha vacsorázik rendesen akkor is ennyit alszik. Sógornőm fiával kisebb korában próbáltak mindent, ugyanúgy ébredt ha kidurrant a pocakja ha nem...

Szóval arra akartam kilyukadni, hogy egyáltalán nem biztos, hogy azért ébred mert éhes.

2010. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ha jobban lefárasztanád? Játékkal, sétával a levegőn?
2010. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, én 7 hós kora óta azt adok neki. Igaz, mindig jó alvó volt, de akkoriban megint elkezdett felkelni enni, ezért álltunk át erre. 18.00-kor vacsi, most mát az, amit mi eszünk, husi, zöldség, kenyér, virsli, aztán f8 körül fürdés, utána 270 ml tejpéppel kevert tápszer (240 ml Beba Junior tápszer elkészítve, majd bele 3 csapott evőkanál Milupa vaníliás tejpép, így szépen kifolyik az Avent variábilis cumiból) és alvás. Reggel 8-f9-ig alszik, igaz 7-kor kér még 210 ml tejet, de alszik is tovább.
2010. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsdesszertet kevertem a tejbegrízbe, de így is olyan sűrű volt, hogy szinte megállt benne a kanál. Bevágott egy egész müzlis tállal, és durmolt reggelig. :)
2010. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk a jó alvásra inkább az jött be, hogy minden étkezésnél kicsit többet evett és vacsorára a többihez képest kevesebbet és alvás előtt kb. 1 órával evett utoljára + a nap folyamán többet is itattam. A jól kiszellőztetett szoba és a 21 fok nálunk az optimális és az anyás simizés alvás előtti órában. Ja, és ami furcsa: sokkal jobban alszik ha nem kifáradva tesszük le aludni, hanem még a fáradtság elején.
2010. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!