Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszűnt a munkahelyem, de a...

Megszűnt a munkahelyem, de a cég más városban még létezik. Ilyenkor nekem felmondanak GYED alatt, vagy nem? Továbbra is aktív marad a GYED-em, tehát nem megy át passzívba?

Figyelt kérdés
Azért fontos, mert akarunk még egy babát, és ha passzív GYEDem lesz, a másodikkal nem kapok annyi pénzt! :(
2010. okt. 15. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez lesz a helyzet. Én egy telephelyen dolgoztam, a székhely pedig egy 230 km-re lévő városban van. Nekem azt mondták csak a telephely szűnik meg, de a munkaviszonyom nem és mindent kapok rendesen tovább. Ha viszont vissza akarok menni dolgozni sajnos csak a 230km-re lévő irodában tudnak munkát adni, úgyhogy fel kell majd mondanom.
2010. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Nem neked kell felmondanod!!! Ő mondjon majd fel neked! Nem mindegy anyagi szempontból, hiszen akkor nem jár neked végkielégités! Ha megszűnt helyben a munkahelyed, nem kötelezhet arra, hogy 230 km-el odébb járj dolgozni, ha nem vállalod, akkor ő fel kell mondjon neked!!! Nehogy véletlenül hagyjad magad rábeszélni, hogy felmondasz, mert akkor elesel egy csomó pénztől!

2010. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OFF: Kedves Utolsó!

Olyan jó olvasni, hogy ha az embernek kérés nélkül is segítenek. Tényleg. Sokak nevében nagy KÖSZI Neked!

2010. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!