Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az ágyról. Lehet...

Leesett az ágyról. Lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám ott voltam vele nagyon jót aludt éppen 1 másodpercre lett egyedül hagyva és hatalmas sírás. Leesett de nem tudom hogy fejre e mert amikor felkaptam a hátán feküdt és a feje az ágynak volt dőlve a lába meg a falnak ( kicsi a hely a fal és az ágy között). Azóta cicizett, nevetgélt, játszik. Nagyon félek lehet e valami baja. Más járt már így? Vigyem orvoshoz most vagy csak ha esetleg hányna vagy változna a viselkedése?
2023. aug. 22. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekunk anno azt mondta a gyerekorvos, hogy ha a testmagassaganal magasabb helyrol esik le es a fejet uti meg, akkor korhaz. De eskuszom nem ertem, enyem is 7 honapos, szoval tudom, hogy milyenek… mi az istenert kell ott hagyni, ha alszik is? Ha meg nem tudsz mellette ulni, miert teszed oda? Inkabb altatnam akkor a foldon..
2023. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak ha valami furcsa
2023. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Figyelgesd, hogy milyen viselkedése. Ha aluszékony, bágyadt, nem eszik, esetleg hányás is van,akkor azonnal kórház.

Ha azonnal felsírt, miután leesett, az jó jel.

2023. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért pontoztátok le az elsőt. Bizony nálunk is volt hogy a mi ágyunkba aludt el,egyedül voltam és wc-zni kellett,nem támasztottam ki vagy hagytam ott hanem átemeltem a kiságyba. Többször nem volt szerencsém,mert felkelt,de akkor se hagyom ott,mivel rengeteg gyerek ilyenkor esik le. Egyébként egyszer megfordult a fejembe,léptem kettőt megfordultam és már négykézláb volt mászott volna lefele úgy hogy előtte mélyen aludt. Azóta meg se fordult a fejembe,nagy baj is történhet.

Egyébként nem mindegy hány cm-ről esett,van e külsérelmi nyom,pontosan hol és hova ütötte be magát. Innen ezt megmondani senki nem fogja tudni,neked kell látni. Volt ma egy hasonló kérdés oda írtak többen mit érdemes figyelni. Lehet kis ütésből is baj meg nagyból is semmi. Esetleg ha a gyerekorvos rendel kérdezz rá telefonon. De biztos írnak mások is még.

2023. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Talán azért pontozták le,mert lehetett volna kedvesebben is fogalmazni. Gondolom elég rosszul érzi magát a kérdező anélkül is,hogy még ilyen stílusban ki is oktatják
2023. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem tudom téged ki pontozott le de nem én. Köszönöm szépen az írást. Igen nagyon rossz nekem így is és az első igencsak rosszul fogalmazott és ráadásul ő írása volt amit olvastam . Olvastam több írást itt gyakori . Volt egy 2012-es ott érdekes módon senki sem bunkózott és nem volt a tökéletessèg mintaképe. Mindenki csak segítő szándékkal írt. Nagyon rossz irányba megy ez a világ.
2023. aug. 22. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy az sehova, ez a baj. Senki semmilyen hibából nem tanul. Itt a gyakorin általános vélekedés, hogy nincs olyan, hogy egy csecsemő legalább egyszer ne essen le valahonnan. De van. Csak a felelős szülők alkotják a kisebbséget.
2023. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, semmi rosszindulat nincs a valaszomban, 100%-ig egyetertek a hetessel. Gondolkodjatok. Nem hiszem el, hogy nem gondoltal bele szulokent, hogy egy masodperc alatt nyakat torheti.
2023. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom (sajnos), hogy mindenki addig szórakozik ezzel, míg tényleg le nem esik...

Sajnos sokak csak ilyenkor kapcsolnak.

Írom ezt úgy, hogy 10 hónaposan egyszer az enyém is leesett, mert én is azt hittem, hogy alszik, és kiszaladtam, de én nem sértődöm meg, vállalom, hogy egy barom voltam és kész.

2023. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!