Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használtan Nosiboot?

Vennétek használtan Nosiboot?

Figyelt kérdés

Mivel nincs olyan porszívónk, amire orrsziporszi csatlakoztatható lenne, ezért Nosiboot ajánlottak, de az 50.000 Ft-ot kicsit sajnálom rá. Viszont mivel elektronikai eszközről van szó, a használttal is vannak aggályaim. Ti bevállalnátok használtan vagy inkább összespórolnátok egy újra?

(És nem, nem szeretnék csak az orrsziporszi miatt egy új porszívóra beruházni.)


2023. aug. 24. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán vennék használtan. Ahogy használt porszívót is.
2023. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Pedig jobban tennéd.

Nem azért mert már egy noname porszívót 20000 forintért tudsz venni hanem ha istenigazából taknyos lesz a gyerek a nosiboo semmit sem fog érni...

A gyerek érdekében inkább használj orrsziporszit

2023. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet kapni olcsó porszívót. Talán 15.000 sencor porszívó svc 45. Meg mindig olcsóbb mint egy 50.000 forintos nosiboo
2023. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Pedig jobban járnál egy olcsó porszívóval, mert az orsziporszi legalább ér valamit, ellenben a nosibooval. Utazáshoz esetleg ,de otthoni használatra semmit nem ér. Nekem a nagylányom fülfájós volt , egyszer wellness hétvégére is vittem magammal a porszívót, mert nem akartam hogy a fülére menjen a nátha. Szomszéd szobákban biztos nem tudták ki porszívóz este 10kor 😅

Egy szó mint száz, olcsóbb lesz egy porszívó és jobb is.

2023. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, 12 ezerért vettünk egy Samsung porszívót, még jobban is lehet vele takarítani, mint az állóval.

Láttam már nosiboo-t akcióban - hát nem győzött meg, és még irreálisan drága is.

2023. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Az álló porszívó amúgy is max a seprűt helyettesíti. Azzal normálisan nem lehet takarítani. Szóval egy rendes porszívó mindenképpen jó befektetés. És a porszívós orrszívónál nincs jobb.

Nekünk volt elektromos (nem Noosiboo, de hasonló). Egy kisebb náthánál jó volt. De a makacsabb takonnyal nem bírt. Ahhoz a rendes porszívó kellett.

2023. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nosibo sz.rt sem ér. Az orrszi-porszi viszont hatásos. Ha nem szeretnél új porszívót, érthető, de mikor majd a nyakig taknyos gyereked vergődik betegen, akkor átgondolod te még ezt. Teli orral nem lehet aludni. Egyikőtöknek se mindegy, hogy egy percig tart az orrszívás, vagy tíz percen át szerencsétlenkedsz az ordító gyerek fölött.
2023. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem teljesen jó használtan. Nem értem, miért kell rá erőszakolni vkire egy új porszívót. Csak az orrsziporszi miatt felesleges, ha van más alternatíva.
2023. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem erőszakol rá senkire semmit, hogy is lehetne? 😄

Csak majd mikor kiadott 50 ezret egy használt orrszívóért, és nem fog érni semmit, nem lesz őszinte a mosolya. 😄

2023. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Újonnan 50 ezer, nem használtan.
2023. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!