Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vennetek hasznaltan ilyen...

Vennetek hasznaltan ilyen hintat ugy, hogy az anyuka nem tud adni rola garanciapapirt mar?

Figyelt kérdés

[link]


60 ert arulja az ujszulott betettel egyutt, megkimelt, akar az uj, de garancia nincs ra. Holnap meg is tudnank nezni, venni. Nagyon akartam egy ilyen hintat, hasznosnak gondolom a ringazast benne, de kiderult, hogy nincs meg a blokk, pedig egy eves sincs a kisfia, szoval elbizonytalanodtam hogy megeri vajon igy :(


2020. aug. 6. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Én, nem vennék ilyet. Nem tudnàd sokàig hasznàlni. Meg az sem 100%, hogy a kicsinek tetszeni fog.
2020. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
De nem szeretem az ilyen szerkezeteket...
2020. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy vennék, eleve káros (szabad mozgás - olvass utána) és veszélyes is. 3-4 hónaposan reflexből úgy felhúzzák magukat, hogy bukfenc a vége a padlóra, ha nem ülsz végig ott. Akkor meg mi értelme a Bluetooth és egyéb távoli funkcióknak? :)

60-ért állvánnyal együtt is vehetsz pl. Adamot (és az állvány nem feltétlenül szükséges) és az legalább jó. Persze még azt is lehet rosszul használni.

2020. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenünk volt, semmi baja nem volt, úgy adtam el de nekünk sem voltak meg a papírjai (na most 1,5 évvel később persze megtaláltam). Kb fél éves volt a gyerek amikor eladtuk ugyanis a lányom nem igazán maradt meg benne miután felült. Nagyon jó, praktikus kis szerkezet egyébként addig nagyon szerettük. Próbáljatok ki minden funkciót, Bluetooth-t holnap, ha ezek működnek és szép állapotban van akkor szerintem megvehetitek, a miénkkel sem volt semmi probléma és aki megvette sem jelzett, hogy lett volna. Ami szuper egyébként, hogy nagyon könnyen tovább tudod majd te is adni, én anno 2 nap alatt eladtam Jófogáson.
2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy vennék, ingyen se kellene. Adamo hintát javaslom, sokáig használható és nagyon jó fejlesztő.
2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk van adamo is meg ilyesmi is. 6 hónapos a fiam. Ebbe bele lehet kötni biztonságosan, az adamobol már kifordulna, szóval abba már nem merem altatni pl mert ha megebred... hopsz. Viszont rettenetes nappali alvó a fiam, ebben a szerkezetben viszont van hogy alszik egy órát is a 20-30 perc helyett, akkor használom, ha álmos és nyüglődik, csak úgy nem hintazik, akkor inkább a földön van, ha éber és játékos hangulatban van. A konkrét kérdésre nem tudok válaszolni. A használt cuccban mindig van rizikó.
2020. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mar hogy tudna ebbol kibukni?? Be van csatolva es a masina se konnyu..hamarabb fordul ki az Adamo bol szerintem... Na igy tudjak donteni :D Adamo es ekozt vacilalok... Lehet nem jonne be a babamnak, de ha igen aldas lenne, mert ebben aludhat, hintazhat, figyelgethet kifele is mig en teszem a dolgom a konyhaban pl... Na nem tudom mi legyen.
2020. aug. 6. 12:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Amugy nem en pontozgatok, engem minden velemeny erdekel! Irhattok Adamorol is.
2020. aug. 6. 12:53
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Ezekben tulos altatni..


Nem vennék ilyet....

de ha megis ilyet akarnék garipapír nélkül is megvenném

2020. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Az adamo arra nem alkalmas hogy ellegyen benne, amíg főzöl, azt csak felügyelet mellett lehet használni. Bár arra ez se sokáig. Onnan, hogy kúsznak nem bírják a kötöttséget sokáig 😀
2020. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!