Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pásztor vezetéknévhez melyik...

Pásztor vezetéknévhez melyik lány név lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Hedvig, Vanda, Hajnalka, Krisztina, Júlia, Karolina, Eszter, Petra, Gizella, Cecília. :)

2023. szept. 2. 04:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
48%
Van rosszabb név mint a Hedvig?:-D :-D É még nem találkoztam vele. Előbb lennék Eszmeralda Rozálindá mint Hedvig.
2023. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezért nem érdemes itt kérdést feltenni, főleg megosztó nevek tekintetében. Látod, van, akinek tetszik a Hedvig ugyanúgy mint neked is, van aki meg utálja. Ettől még nem fogják cikizni. Sokkal gázabb nevek vannak. Egy másik posztban meg ugyanígy lehúzzák a Gyöngyvért, hogy milyen csúnya név, de például a Lizákért meg Elenákért rajongani szoktak, ki tudja, miért.

A Hedvig egy teljesen normális név, most ha valakinek Harry Potter baglya jut az eszébe róla, az sem egy katasztrófa, maximum ha szemüveges lesz, akkor használhatják a csúfolására. A Hédi becenév meg kifejezetten aranyos.

Szóval szerintem add nyugodtan a hedviget, ha ez tetszik. Ha még bizonytalan vagy, akkor nekem még eszembe jut kicsit hasonló névként a Helga, esetleg a Hella, ezek nem szoktak annyira megosztók lenni. A vezetéknévhez pedig ugyanúgy illenek.

2023. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Júlia, Klaudia
2023. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Hedvigen kívül mind vállalható
2023. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Legjobban passzolnak szerintem a Liások

1.csoport,best-ek:

Júlia,Cecília

2.cs

Hajnalka, Karolina/Linus,Vanda

3.cs

Hedvig

4.cs

Krisztina

5.cs

Eszter

6.cs

Petra,Gizella

De már a 2.csoport sem illik annyira hozzá- szerintem.

2023. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Pásztor Linella

Pásztor Annabella

Pásztor Anasztázia

Pásztor Petra

2023. szept. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!