Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kisfiamnak eddig...

5 honapos kisfiamnak eddig szépen viszajött a bőr a fügyijén, de ma vettem észre hogy mintha lelenne neki tapadva a bőr. Mit tehetnék hogy orvosi segitség nélkül kezeljem? Kamillás áztatás?

Figyelt kérdés
lepontozok ne irjanak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem rosszból,de nem szabad bántani...nem véletlen mondják a háziorvosok h 1éves korig nem kell hozzá nyulni.azt mondták nekem, h régen volt ez "divat" h huzogatjuk a fütyit, ma már tudjuk h nem kell...
2010. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem írták, de a Te kérdésedre válasz:


"tegnap volt 5hós a kisfiam,de még sosem prbáltam a fütyijén hátrahuzni a bőr. az orvos az tmondta h 1éves korában majd ő megnézi,de 2éves korig is normális a letapadás, ez élettani dolog...én hallgatok rá,szerintem te se aggódj és ne erőltesd"



A válasz írója 94%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:26

2010. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben még az orvosok sem értenek egyet, hogy mikor kell a kisfiúk fütyijén felhúzni a bőrt. Szerintem a Ti orvosotokra hallgass.
2010. okt. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok! én Egerben szültem és amikor haza engettek a korházbol, gyerek orvos mondta hogy minden este a fürdővizben hátrakell húzni a bőrt. itthon a védőnőnk is mondta. de ha ez tényleg igy van hogy nem kell akkor miért van olyan sok gyereknek figyma szűkűlete 2 éves korában? én nem várom meg azt az időt hogy majd az orvos fájdalmasan megcsinálja neki. de a válaszokat köszönöm!!!!!!!!
2010. okt. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!