Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kimosni szines...

Mivel lehet kimosni szines ruhákból beszáradt gyümölcsfoltot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy vödör vízben oldjál fel 3 mérőkanálnyi Vanish port. Tedd bele a ruhákat egy egész éjszakára, néha forgasd meg őket a vízbe, mert femelkednek a víz tetejére. Minden foltot garantáltan eltávolít.
2010. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Ökonetes szappanra szavazok, nekem eddig minden foltot kihozott, igaz dörzsölni kell, de legalább nem tartalmaz annyi vegyszert.
2010. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ariel folteltávolító. nekem a vanish nem jött be.
2010. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálgatni kell: nekem bejött a vanish szappan(ezzel jól bedörzsölöm a foltot, hagyom "pihenni", és a gél(mosószerhez adom, Ariel) együtt, plusz 60fokon mosom a ruhákat, 5ből 4et makulátlanra tisztít. Az az egy meg néha második körre lesz tiszta csak, van, sajnos, hogy sose..

Másnak nem válik be, azt vettem észre, hogy anyagfüggő, sőt, néha konkrét darab függő, hogy ugyan abból a csomagból ugyan olyan folt az egyikből csak ránézel és eltűnik, a másikból csak ecetes ollóval...

2010. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az Ariel spricelős folteltávolitó jött be. Befújom a foltot és megy mosásba és én csak 30 fokon mosom a kicsi ruháit. De nekem eddig mindent kivitt.
2010. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Vanish nekem sem jött be sokáig, pontosan addig, amíg úgy használtam ahogyan a leíráson ajánlják. Sokkal több kell belőle, sokkal több ideig kell áztatni, viszont azóta nincs olyan folt, amit ne tüntetett volna el.
2010. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!