Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kiszedni a gyümölc...

Mivel lehet kiszedni a gyümölcsfoltot a babaruhákból?

Figyelt kérdés

Annyira dühítő, hogy nem tudom kiszedni semmivel. Dreft Sensitive mosószert használom és hozzá az Ariel folttisztítót, de nem ér semmit!!!! :-( Most még a hőségben oké, hogy ruha nélkül eszik, de jön a rossz idő... Ti mivel tudjátok kiszedni a dinnye/barack/paradicsom/alma-foltot a babaruhákból???

Ja, már 16 hós a kislányom.


Előre is köszi a válaszokat!


2009. szept. 3. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Dm-ben vettem Denk mit Oxi Energy előkezelő spayt (kék színűt, ez gyümi, zöldség, tea és zsírfoltokra való, de a hátuljára rá van írva), befújom és már dobom is a gépbe a ruhákat.

Ha ezzel nem jön ki (ritkán fordul elő), akkor színes cloroxba áztatom kb. két napig, és napon szárítom, így tuti nem marad foltos a ruha!

2009. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt kipróbálom! :-) A DM-es márkáról amúgy is nagyon jó az eddigi tapasztalatom... remélem most sem csalódok :-)
2009. szept. 3. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Én MR. Wash-t használok, por alaku ez az egyetlen baja. Bedörzsölöd, állni hagyod aztán moshatod. De ez nem olyan hatásos. A DM-est én is megnézem majd.

Azt is olvastam hogy teljes tejbe kell áztatni rövid ideig, nehogy aztán a tej hagyjon foltot, aztán mehet a mosógépbe ez is. Ezt még nem próbáltam ,de állitólag a gyümi foltra nagyon jó.

2009. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mosószappannal bedörzsölni,kimosni,és napon szárítani- a színes foltokat gyönyörűen eltünteti-.Ha nem jön így ki,Na-perkarbonátos vízbe áztatni-ez van pl a DM-es Foltsóban,de kapható 100%-os a bioboltokban amiből csak kevés kell-,a színes ruhákból is gyönyörűen kiviszi a foltokat anélkül,h fakítaná őket, a fehéreket pedig fehéríti is.Ezen kívül pedig teljesen környezetbarát.

4 gyerekem van, a világ minden folttisztítóját végigpróbáltam,sokszor a guta ütött meg,ha a több ezer forintos szupercucc nem ér semmit.Ezt néhány hónapja próbáltam ki,és el vagyok ájulva tőle.:)))

2009. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!