Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Regina névről mi a véleményete...

Regina névről mi a véleményetek? Mostanában annyira nem gyakori?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 00:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Regina, Renáta nekem bejön. Kicsit jobban tetszik utóbbi.
2023. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon szép, mindenképp adnám, toplistás név
2023. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Szép név, és tényleg nem annyira gyakori.
2023. szept. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Wc papír név
2023. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, nem rossz név. És nem is igazán gyakori.
2023. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Vállalható név, de nekem nem tetszik.
2023. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden R betűs lánynév tetszik főleg a Rebeka, Renáta, Regina. Szerintem szép úgy is, hogy Regi és a jelentése is tetszik: királynő. Tényleg nem gyakori mostanság, viszont nagyon szép név.
2023. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1 szótagos, e betűs a vezetéknév, emiatt gondolkodom hosszú nevekben. Renáta és Rebeka nagyon sok korombeli női ismerősöm, nem jók velük az asszociációm.


Valéria, Rozália, Rozina, Olívia nevek jöttek még szóba. a rózsa a kedvenc virágom, de a Rozália nagyon öreges, Rozina furcsa , a Regina pedig olasz szó és imádom Olaszországot. Én szerintem az lesz, h leszűkítjük max. 3-ra és vagy szüléskor vagy a 4D Uh-n talán már látszani fog, melyik illene jobban. Egy cicát is az alapján nevezek el, milyen róla az első benyomásom. De még az is felmerült, hogy 2. Névként valamelyik mama nevét kapja, amihez csak a Regina megy eddig.

2023. szept. 24. 10:06
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Róza is nagyon szép, így, ebben a változatban, ha már a rózsáról is esett szó.
2023. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi 9, nem tudom, egyelőre nem érzem még, mi lenne a legjobb Neki. Még 4 hét van a 4D-ig, de már annyira szeretném becézgetni! Csillagomnak, tündéremnek, angyalomnak hívom. A Csilla, Tünde, Angéla nevek viszont nem mennek a vezetéknévhez, pedig régi kedvenceim, emiatt vannak a becenevek. :D Tudom-tudom túlgondolom, de első gyerekkel szerintem mindenki kicsit túlgondolja.


A férjem egyik testvérével viszont nagyon kitoltak a szülei. A többiek normális, elég hétköznapi nevet katak, de ő szegény egy olyat, amivel csúfolni is könnyű volt. Mindkét testvére építi az életét, komoly kapcsolatuk van, ő meg még mindig otthon lakik és halogatja a szakdogáját. Én mindenképpen fontosnak tartom, hogy gondolja át az ember hogy hangzik és mit jelent egy gyerek neve. Az, hogy az anyukája akkor szerelmes volt egy fiktív karakterbe, nem igazán volt jó indok ennyire kitolni szegénnyel.

2023. szept. 24. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!