Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat alszik? Vagy csak ki...

Sokat alszik? Vagy csak ki van fáradva?

Figyelt kérdés
Ne kövezzen meg senki de nem tudok semmit csinálni és kíváncsi vagyok. 8 hónapos a kisfiam most kb másfél, 2 óránként olyan nyűgös hogy le kell tennem aludni. Na de volt már amikor 4 óra után sem akart aludni. Tegnap mászott először vagyis 3 "lépést" kéz láb mozdulatot tett meg. Azt hallottam hogy mielőtt valami nagyon mérföldkőhoz érnek erőt gyűjtenek. Vagyis többet pohen hogy legyen ereje az új dolgot elsajátítani. Ez igaz lehet? Másnak is volt így? Ja és persze ha fel van csak rajtam csüng igen tudom ez szeparacios szorongás.

2023. szept. 26. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a front :)

Én kislányom mindig kidőlt tőlük.

2023. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 honapos kisfiam es borzasztoan nyugos napok ota, 1,5 ora utan faradt, csak a kulonbseg az, hogy keptelen vagyok elaltatni hamarabb, igy is 2,5-3 orankent alszik. Tuti, hogy a front, itt szakadt az eso 2 napig, hideg szel fujt, ma meg meleg van.


Szoval te legalabb el tudod altatni, ez jo hir :D

2023. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kövezne meg bárki? A fáradt, nyűgös gyereked aludjon, ha szüksége van rá. Ekkeriban az én fiamnak háromféle napirendje volt, az 1, 2 és a 3 alvásos. Kifárasztja őket a fejlődés. Ez is egy időszak.
2023. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában egy monoton nyögèst ad ki ami az idegrendszeremre megy 😵‍💫 sajnálom tényleg de így érzem. Gagyog beszélget az nem zavar azt annyira szeretem , egész nap el tudnám hallgatni. De rá kezd és 1 óra csak azzal a bizonyos nyögèssel telik. Pelus cserélve, inni adok neki, enni is , cicizik is na de nélküle nekem már levegőt sem tudok venni. Jön rám kapaszkodik fel rám. Főzni nem tudok tőle enni sem. Ott tartok most hogy már semmit sem tudok csinálni mellette. Sokat foglalkozok vele pici kora óta. Masziroztam, torna, játék, bocsánat de szerintem sokan ennyit nincsenek a gyerekkel (nem első vagy munka....) ritka amikor eljátszik egyedül. Ne haragudj de most borultak ki azért írtam ezt le . Pár nap és jobb lesz. De persze tudom utána megint lesz ilyen időszaka.
2023. szept. 26. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony még nagyon sok ilyen időszak lesz 😔

Az enyèm most tanult meg járni, rohan, esik-botlik. Közden alvásregresszió és még a rágófogak is elindultak 😕 nálunk is egy túlélésért küzdök időszak jön...megint 🙃

2023. szept. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!