Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagy korkulonbseg volt...

Akinek nagy korkulonbseg volt a gyerkek közt ugyan úgy jött az anyai ösztön szülés után?

Figyelt kérdés
Az első babámat fiatalon szültem most 9ev elteltével jön a hugi. Teljes be vagyok parazva tőle 😅 félek h nem kelek fel hozzá éjszaka vagy hogy rosszul bufiztetem meg és ha alszik akkor vissza bukik vagy h rosszul fogom meg fogni. Teljes kétségbe vagyok 😅másnál is volt hasonló vagy csak én vagyok ennyire túl parás? 🙄
2023. szept. 27. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Inkább most sokkal tudatosabb és ügyesebb leszel. Érettebb.
2023. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 év van a két gyerek között, semmi ilyentől nem féltem és nem is volt semmilyen problémám. Sőt, a tapasztalat rengeteget segített a második gyerekemnél.
2023. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

8 év a gyerekeim kozott.

Igen,ösztönbol jött nekem minden.

Talán meg jobban is csináltam mint 23 évesen.

Sokkal nyugodtabb voltam,nem paraztam rá mindenre,nem rohantam orvoshoz minden hülyeség miatt(volt,hogy a lányommal szaladtam mert volt két kiütés a lábán 😅kiderult szúnyogcsípés volt.fiammal ilyenert már nem mentem volna)

2023. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A fiam 20 évesen szültem, nála egyből jött minden pár óra alvással tisztára nyaltam a házat császár után 2 héttel már kint toltam a babakocsit nagyon türlmes voltam. Aztán 31 évesen jött a lányom. Hát császár után 4 héttel még kivoltam készülve, az ösztöneim nem indultak be egyből. Amikir sírt nem keltem fel egyből sajnos sokkal fáradtabb vagyok. DE jobban visszarázódtam abba hogyan kell dajkálni pelenkázni.
2023. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor csak felesleges aggódás részemről😅
2023. szept. 27. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
11 év van közöttük. Automatikusan jött minden újra. :)
2023. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 év van a középső és a kicsi között, sem a kicsinél sem 18 évesen a nagynál nem volt problémám, sőt most a légzésfigyelő nyugalmat adott.
2023. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 éves a fiam, most jön a kistesó. Nagyon várom, de bennem is van egy kis félsz. Viszont eszembe jut, mennyit szerencsétlenkedtem 20 évesen, hogy elsírtam magam mikor leszáradt a köldökcsonk, mert hogy biztos fáj neki, és hogy annyira offon voltam a 2-3 órás etetésektől hogy a fix kiságyat is ringattam, elmosolyodok és úgy érzem, hogy most könnyebb lesz, a rutin meg az évek. Aztán lehet hogy benézem a dolgokat.😅 Ne izgulj, menni fog az 😊
2023. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!