Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ujjat szopizott a...

Akinek ujjat szopizott a babája mikor kezdete el? Mikor szokott le róla ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan uh képem amikor látszik, hogy a hasamban már cumizott, kb 6 évesen szokott le
2023. szept. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Kb 3 hónaposan kezdte, majd 1,5 éves koráig szopizta.Akkor a testvérem gyermekétől látta hogy cumizik, elvette tőle, azután már csak cumizott. 5 éves koráig.
2023. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 hónaposan kezdte, még mindig szopizza (3 éves)

A húga (10 hónapos) az istenért nem hajlandó rászokni, de a cumit sem fogadja el, ő engem használ bio-cuminak. Sokkal jobban örülnék, ha nem csak a mellemmel a szájában tudna megnyugodni (vagy esetleg órákig tartó ringatással ez kiváltható, de hát na...)

Én elvileg már amint megszülettem, egyből szoptam az ujjam, valószínűleg anyám hasában is már csináltam. 7 éves korom környékén szoktam le róla, és váltottam körömrágásra és társaira. Nem volt nyugodt, békés családi életünk, szóval nem tudom, hogy ha minden rendben van otthon, meddig tartott volna, de én amíg el nem költöztem otthonról (19 éves koromig) folyamatosan küzdöttem a körömrágással, mint önnyugtatással. Azóta ilyen nincs.

2023. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam 4 hónaposan kezdte, most 5 éves és kezd leszokni (néha éjszaka véletlenül szopizza).

A kislányom 3 hónaposan kezdte és 3 évesen elhagyta. A fogától kisebesedett az ujja, mire az begyógyult, beverte a fogát, így kellemetlenné vált neki az ujjszopás és abbahagyta.

2023. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam 2 hónaposan kezdte, 6 hónaposan áttért az alvós állat rágására.
2023. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!