Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán párna babáknak?

Borostyán párna babáknak?

Figyelt kérdés

Légyszíves valami véleményt tudnátok rola mondani?

Valakinek használt??

Kislanyom 11 hónapos de minden esténk katasztrófa.

Van olyan fél oránként felébred

Soha nem aludta még át az éjszakát de nemis várom el ! Anyatejes.

De mára már nagyon kivagyok . Nemtudom mit tegyek hogy jobban aludjon :(

Az evés is nehézkes alig fogad el pár dolgot vagy még azt sem. 1-2 honapig evett mindenfélet most ujra nem . De az alvás .. asszem már teljesen kimerültem.

Allandoan forgolodik felkel felsir felriad stb . Vissza alszik le fekszem aztan megint ébred megint megint megint.

Anya dolga tudom ezért vállaltam tisztaba vagyok vele de így 11 hónap utan örülnék ha legalabb egyszer aludnák egy éjjel 7-8 órát es nem 4et.. valaki valami ajánlat ? Tapasztalatok?



2023. okt. 21. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mire?

Most hogy talán már a többség tisztában van vele, hogy amellett hogy teljesen hatástalan, még veszélyes is a borostyán nyaklánc, most kijött a párnaverzió azoknak, akik még mindig hisznek a semmiben?

2023. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ér. Egy áltudományos átverés sajnos, ami kétségbeesett anyákat húz le.

Nekünk ennyire nem volt durva még de a kemény fogfájós éjszakákon a Nurofen szirup segített.

Fogíny gélek is vannak, esetleg hátha.

2023. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk borostyános paplanunk is van :D A paplan és párna funkció 10-ből 10-es. De ennyi.
2023. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!