Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan kihányja a K-...

Állandóan kihányja a K- vitamint, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babám most 3 hónapos. Eddig minden alkalommal, mikor be adtam neki a K vitamint, rögtön ki is hányta. Védőnőt kérdeztem, azt mondta adjak neki még egyet a legutóbbi alkalommal. Viszont ma is mikor be adtam neki ismételten ki hányta, és ez volt az utolsó itthon belőle. Mit lehet tenni? Volt valakivel hasonló? Anno kisfiam is küszködött vele, de ő egyszer sem hányta ki. Nincs erre valami kevésbé undorító alternatíva, hogy megkapja a megfelelő vitamin mennyiséget, de ne jöjjön vissza belőle? Én már a szagától rosszul vagyok, így megértem, hogy neki se esik jól.



2023. okt. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak a hasa fájt tőle, a dokink azt mondta napi 1 dl táp már elég abba van annyi k amennyi kell. Adj egy kupica tápszert naponta
2023. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elfelejtettem írni hogy 100% anyatejes. De azért köszönöm a válaszod.
2023. okt. 22. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tápszeres lenne, amúgy se kéne neki K-vitamin pluszban. Arra utal az első, hogy adj neki minden nap egy kicsi adag tápszert az anyatej mellé, így kap elég K-vitamint. Alternatívaként a lefejt tejbe keverhetsz K-vitamint.
2023. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt próbáltam.. úgy is vissza jött neki. Gondolom az az erőteljes keserű íz, elnoymta az anyatej ízét..
2023. okt. 22. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Van helyette injekciós formàban.

De nem akkora jelentősègű, mint aminek felfùjjàk. Ha a kòrhàzi adag lent maradt ès eszel elèg k-vitaminban gazdag ètelt, akkor nem lehet semmi baja.

Ennyi miatt biztos nem kezdenem tapszerezni.

2023. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1!

A kupica tápszert kukorica tápszernek olvastam. Mondom micsoda?? 😆

2023. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!