Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé kakaós ízesítőt mibe...

Nestlé kakaós ízesítőt mibe teszitek? Tápszerhez is hozzá lehet adni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Lehetőleg semmibe se kellene. Minek plusz cukorral tömni a gyereket?

Ha kakaót akarsz, ott a valódi, amiben nincs cukor.

Vagy ott a karob, ha érzékeny gyomrú.

2023. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Mennyi idős?

Én bolti tejet adok a fiamnak egy éves kora óta.

Abba rakom a kakaót.

2023. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért adtok ilyet egy 1 évesnek? De komolyan? Mi a cél?

[link]

2023. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

3 azért,mert csak

Nem is értem mi közöd hozzá

A kérdező kérdezett én válaszoltam.a többi legyen az én problémám,nem a tiéd

Vagy más bio anyae.

2

2023. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy probléma a mai társadalomban hogy azt gondolja mindenki, hogy senkinek nincs köze hozzá, hogy hogyan cseszi el a másik a saját gyereke életét, csak gáz hogy a hosszútávú következményeit a társadalom (biztosítási rendszer) fizeti. Csak a kettő egyáltalán nem kapcsolódik össze a fejekben. Ezen kívül a bioanyától messze vagyok azzal, hogy nem tömöm a gyerekem hozzáadott cukorral 1 évesen, hogy figyelek rá, hogy ne szokjon hozzá default az agyon cukrozott ízekhez, de köszi a bókott. :)
2023. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell felned,utánam nem fizetsz semmit,miattam nem lesz kevesebb a nyugdíjad,nem élek az országodban.

2

2023. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Levetted a lényeget 🤦‍♀️
2023. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj,de idehanytad a válaszodat,aminek köze sincs a kérdéshez.

Miért jó ha kötekedhetsz?

Gondolom te gyerekkorodban soha de soha nem ettél edeset,10 évesen tátott szájjal bámultad a cukrot,hogy vajon az mi lehet...

2023. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Feltettem egy kérdést, amire kíváncsi voltam, és ahelyett hogy kiírtak volna egy kérdést, gondoltam megkérdezem helyben, akik biztos tudják rá a választ.

Nem hánytam ide semmit. Kérdeztem, és utána azt gondolom logikusan érvelve képviseltem az álláspontomat. De itt nem tud soha érdemi vita kialakulni, mert minden átmegy személyeskedésbe és sértődésbe.


Egyébként nagy különbség van, hogy nem lát sosem édességet a gyerek (ez nem jellemző a mi családunkra), és aközött, hogy a hozzáadott cukros kakaó van bevezetve neki elsők között.

Anyukám szegény a 80-as években még nagyon nem volt képben ilyen dolgokkal: 1-1,5 éves koromban cukros ivólével itatott éjszaka, reggel a macikávét ittam, túrókrémet, túrórudit adott, mert azt megettem és azt hitte ezzel jót tesz. Hát rengeteg problémának ágyazott meg vele. A mai szülők sem jobbak, csak nekik már elérhető lenne az információ, hogy miért nem jók ezek ennyi idősen

Egy 1 évesnek semmi szüksége cukrozott kakaóra és társaira. Még akkor sem ha a Nestlé égisze alatt forgalmazzák. Attól még ugyanolyan káros. És akkor is káros, ha lehülyézel és lebioanyuzol. De ezzel nyugtatod a lelkiismeretedet, hogy jól odamondasz a bioanyuknak, meg jössz a múlttal, hogy gyermekkorunkban mi is ittunk és akkor cukroskakaós-anyunak lenni már kevésbé tűnik gáznak.

Én is van, hogy könnyebbségből, kényelmességből csinálok dolgokat, de tudom róla hogy nem kéne és törekszem a jobb alternatívára.

2023. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Oké ..
2023. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!