Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új szoptatós párnát első...

Új szoptatós párnát első használat előtt kimosnátok?

Figyelt kérdés
A kórházba egy kisebb, karra húzhatót is vettem (ez befér a kórházi táskába), szerintetek fontos kimosni, mielőtt elpakolnám?
2023. okt. 26. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem
2023. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Huzatat kimostam.
2023. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki kell mosni. Ha leszedhető a huzata akkor csak a huzatot.


(magamnak korábban nem mostam az új ruhákat, de most kimostam az összes szoptatós hálóinget is, kitudja hány ember kezén megy keresztül és milyen vegyszerekkel kezelik ameddig eljut hozzánk, egy újszülött sokkal érzékenyebb ezekre)

2023. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindent kimostam, ami közvetlenül a babával érintkezhet, hiszen attól, hogy új, még NEM tiszta.

Gyártás során a varrógépolajtól a raktári koszig minden kerülhet rá.

2023. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Paramamik gyülekezete 😂
2023. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az új ruhák és textíliák gyártási folyamat során számos kezelést és vegyi anyagot kaphatnak, például antimikrobiális szerek, festékek és egyéb vegyi anyagok maradékai lehetnek rajtuk. Ezek az anyagok irritálhatják a bőrt vagy okozhatnak allergiás reakciókat, ezért érdemes az új ruhadarabokat mosógépben kimosni, mielőtt először viseljük őket.
2023. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Sosem csináltam így, anyukám se és se a gyerekem, se a férjem, se senkinek nem lett semmi baja soha. Sőt, kapaszkodj meg, az újszülött gyerekemnek sem. Az ilyet túllihegett dolognak tartom.
2023. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk az nalam csak szimplan igenytelenseg, ha valaki nem mossa ki a masok altal ezerszer osszefogdosott, felprobalt, akar beleizzadt, lekohogott, egyeb dolgokat kezevel belekent cuccokat.

En speciel egyszeruen csak nem tudom ezt figyelmen kivul hagyni, mert undorito.

De kinek mi :D

2023. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az undorító meg az igénytelenség máshol kezdődik, ne ragadtassuk el magunkat 😂
2023. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nekem a férjem allergiás a feherítőre, előfordult, hogy az újonnan vett még mosatlan fehér pólótól kijöttek a kiütések a nyakán.

Egy felnőtt férfi nyilván jobban viseli azt a 2-3 nap viszketést, mint egy újszülött aki szegény csak üvölteni tud tőle... Egyszerűbb megelőzni egy átöblítő mosással.

2023. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!