Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent baba cuccot érdemes...

Mindent baba cuccot érdemes kimosni használat előtt?

Figyelt kérdés
A ruha és hasonlók természetesen nem is kérdés, nyilván babáknak való mosószerrel ki fogjuk mosni, egyedül olyan cuccokon gondolkodtam el, amiket újonnan szereztünk be, és nem ráadjuk, hanem a közelében van, esetleg ráfekszik, pl.: fonott rácsvédő, babafészek, plüss, stb.
2023. júl. 10. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Mindent, babkocsit is...
2023. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kimostam mindent. A babafészeknél, pólyánál meg kell nézni, hogy a szivacs vagy kókusz betét kivehető e. Szimplán a huzatot sokkal egyszerűbb kimosni és úgy nincs rizikó, hogy a töltet összeáll/ eldeformálódik.

Ha nem kivehető, akkor én csak kézzel öblíteném át óvatosan.

2023. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig mindent kimosok. Főleg, ha csak kis esély van rá, hogy akár egy picit is érintkezhet a bőrével akkor nagyon érdemes.
2023. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Attól, hogy nem használták előtted, az még nem tiszta, hiszen a gyártás során is szennyeződik.
2023. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én nem mostam mindent.

A rácsvédőt igen, de a babakocsit, autós ülést nem.

A műanyagokat fertőtlenítővel végigtöröltem, majd vizes ronggyal. pl járóka, ágy stb.

deva matracot nem mostam ki (a lepedőt igen)

2023. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mostam mindent, amit be lehetett tenni mosógépbe. Sokkal puhább lett az anyaga (pl. autós ülésnek), úgyhogy valami biztos kijött belőle.
2023. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha új nem elég csak öblitő funkcióra tenni?
2023. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En sem mostam mindent.
2023. júl. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!