Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota oltàstól lehet?

Rota oltàstól lehet?

Figyelt kérdés

Szerdàn kapta meg a 3 hós kislànyom a kötelező oltàs mellè a Rotarix oltàst is. Mondtàk hogy lehet hasmenèse az egy dolog de tegnap óta olyan hasfàjós lett sok síràssal hogy rossz hallgatmi. Kisfiam annak idejèn semmit sem tünetelt rà, ezèrt is fura ez a kislànynàl. Jó tudom nincs kèt egyforma baba ez tiszta sor.

Aki volt ebben a cipőben, meddig tartott ez mire lehet szàmitami?



2023. okt. 29. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. És fertőz is a széklete,vigyázz magadra is! Pár napig ürül a vírus.
2023. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit szájon át kell beadni az okozhat hasfájást. Nekem a kislányom 2 és 4 hónaposan kapta, mindkét adag után fájt a hasa pár napig.
2023. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 het. Az en kisfiam a 2 hos kotelezokkel kapta az elso Rotateq-et, de ket hetig orditott utana.
2023. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly decemberben adattuk be.

Utána 1 hétig kórházban voltunk.

1 hét véres hasmenés az oltástól, a hasfájás már csak mellékes volt.


Áldott szentesténk volt a gyerekosztályon :(

2023. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg is bántam hogy beadattam neki a rotát, amúgyis kólikás volt, az oltás után meg kb bírni se lehetett vele, mondjuk a 2. után volt rosszabb, akkor hányt is, mondjuk kórházba nem mentem vele, de lestem a kutacsát hogy kiszárad-e. Végülis mostmár hogy túl vagyunk rajta örülök, hogy megkapta, de mégegyszer nem csinálnám, mert para volt nagyon.
2023. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fájt de volt hasmenés
2023. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 10 nap hasmenés után még mindig nagyon sokat pukizik és rengeteget sír hasfájás miatt (lassan 3 hete kapta), a doki szerint egyértelműen a rota elleni oltás hatása. Előtte sosem volt hasfájós. :(
2023. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!