Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem fordult ez meg a...

Csak nekem fordult ez meg a fejemben?

Figyelt kérdés

Gondolom a legtöbb szülő elsőre egy gyereket tervez, de ha ikrek vagy hármasikrek lesznek, az fura, mert akkor valamelyik (2) gyerek nem tervezettnek minősül, meg a szülők nem is az ikres életet választották, tehát nem arra készültek.


Szóval úgy értem, hogy ez olyan, mintha a többi gyerek csak becsúszott volna.

Ez a szülőknek nem esik rosszul, ha egy gyereket terveztek, de több lett?


2023. okt. 29. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem mar megint te?
2023. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. Mivel egy felnőtt ember hiába egyet tervez, az ember tudatába ott van, hogy bizony ikrek is lehetnek. Tehát értelmetlen a kérdés emiatt.
2023. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

Ki? 😅

2023. okt. 29. 19:27
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer egy magyar házaspárhoz ment ki a tv stáb. Ha jól emlékszem, 1 fiúk volt, és mivel vágytak egy kislányra, vállaltak még egy gyereket (eleve nonszensz, hisz 50-50 az esély).

A nő pedig négyesikreket szült.

Mutatták az apró szobát, amibe épp hogy befértek a kiságyak, bennük a babák. 3 fiú, 1 lány.

- Hát végül is lett lányunk...

- Ezt olyan fejjel mondta az apuka, hogy ahhoz kommentár nem kellett... A kimerültség, a kétségbeesés, hogyan tovább ennyi gyerekkel. Ez mind rajta volt az arcán.

2023. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
*fiuk (bocsánat, ez gáz hiba volt!)
2023. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Amúgy erről az oldalról jutott eszembe ez a kérdés👇

[link]

2023. okt. 29. 19:47
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnek úgy vágtunk bele hogy ikrek is lehetnek mert a családunkban igen sok van de ha nem is így lenne akkor is számolni kell vele...
2023. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked.
2023. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szültem, volt bent a kórházban egy kismama, akinek két fia volt, bevállaltak még egy babát, aztán kiderült, hogy két kislányt vár. Egy ötéves, egy kétéves plusz az ikrek. Kemény lehet. Ők nagyon örültek neki.
2023. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ikreimnek van egy bodypàrja


“Engem terveztek”

“Èn a meglepetès voltam..”


Szoktam cserèlgetve adni ràjuk

Szerintem poèn…



Tehàt ikreink lettek

3. Alkalommal😁

2023. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!