Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nagy korlátozások közepette...

A nagy korlátozások közepette nem csak az én fejemben fordult meg hogy ez a demokrácia szétverése?

Figyelt kérdés
Már mint ami volt itt még legalább. Iskolások életének tönkretétele, rekreációs célú szabadidős tevékenységet nem lehet csinálni, illetőleg a este 8-órai kijárási tilalom. Álómgyilkosok.

2021. febr. 27. 07:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Minden értelmes, gondolkodó ember látja, hogy ekkora diktatúra a rákosi-korszak óta nem volt.
2021. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
A fidesz mást se csinál, mióta hatalomra jutott, ez a járvány szinte égi áldás nekik, ha rajtuk múlik sose lesz vége.
2021. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 molnarmarcell21 ***** válasza:
73%

Nem, ezek ideiglenes korlátozások (és nem jogfosztás), amelyeket a járványhelyzet indokol. Ha a járványhelyzet után is megmaradnak, akkor lenne probléma.


Az meg közben nem zavar, hogy a valódi demokratikus intézményeket már az 1990-es óta verik szét.

2021. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
szingli vagyok, egy éve nem láttam maszk nélküli embert élőben, így hogy a tökömbe szüljek orbánnak gyerekeket?
2021. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
És bezzegnyugaton még durvább a diktatúra, és az emberek tapsolnak neki, hogy valaki megvédi őket a halálos veszélytől. Ez még a migráncsozásnál is jobban bevált agymosás lett. (Gyengébb rettegők kedvéért:igen létezik a vírus, és veszélyes bizonyos csoportokra, kell védekezni, de ez nagyon durva túlzás ami most folyik)
2021. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
#3 A szovjet katonákról is azt mondták, hogy ideiglenesen állomásoznak Magyarországon, aztán ebből az ideiglenesből 40 év lett.
2021. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ugyan úgy jogfosztás.

Egy demokráciában ilyen "intézkedéseket" nem lenne szabad hozni

2021. febr. 27. 08:08
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

6

És itt vannak?

Nincsenek.

Szóval nem hazudtak.

2021. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nincs értelme ezt hosszú távon fenntartani, hanem indokolt. Egy kormánynak fogyasztói társadalomra van szüksége, ami pörgeti a gazdaságot, és helyette a szórakozással és a fogyasztással foglalja el magát.
2021. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

3-as válaszolóhoz:

"Ha a járványhelyzet után is megmaradnak, akkor lenne probléma."


Ebből a kormányból kínézem hogy meghagyák.

2021. febr. 27. 08:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!