Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2023ban aki igényelt ingyen...

2023ban aki igényelt ingyen baba csomagot, mit tartalmazott? Leginkább DM és Rossmann tartalma érdekelne.

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dmesbe egy kis tornazsákban volt mamos cumisüveg. Másra nem emlékszem hogy lett volna.

A mülleres volt a legjobb. 3 db eldobható penekaalátét, 2 krém érzékeny bőrre, szélfújás ellen, egy popsikrém, és ez egy aranyos kis nesszeszerben. Ill még kettő minta pelenka volt benne.

2023. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

DM-es tudtommal nincs.


Rossmanons 2 féle van, van egy kicsi (baba mama tudakozó) amiben ha jól emlékszem csak egy MAM cumi volt, meg szóróanyag.

A másik az a nagy promoboxos, abban volt neogranormon, sudocrem és bepanthen kenőcs minta, silan, persil és lovela mosószer minta (1-1 mosás), 2 db 2-es méretű pelus, egy 20 db-os popsitörlő, 1000 Ft-os Hepinet utalvány, egy A5-ös mappa meg szóróanyag.


Ez június elején volt.

2023. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A müllerest át sem vettem. Hónapokat vártam a levelükre, azt hittem, postán jön az ajándék, erre kiderült, hogy abban csak a levél meg a kupon volt, hogy váltsam be boltban.

Mivel ágynyugalomra voltam ítélve, úgy voltam vele, dugják fel maguknak. 😄

2023. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt hittem hogy postán küldik. Aztán amikor kaptam a levelet láttam hogy be kell érte menni.
2023. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mulleres volt nekem az abszolut kedvenc, mai napig hasznaljuk a pelenkazo neszeszert. 😊A tobbi ingyenes csomag felejtheto volt.


Szerintem megeri atvenni, ha van a kozeledben.

2023. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz én tavaly voltam kismama,de hátha ugyanaz..

tavaly augusztusi DM-es: MAM cumisüveg, babylove 15 darabos popsitörlő, libero pelenka minta, meg egy libresse betét minta.

Rossmannos (Promobox)az volt nekem is, amit 2-es írt.

2023. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!