Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszéssel szültem....

Császármetszéssel szültem. Már 7 hónap eltelt, de a vágásom nem igazán akar gyógyulni. Nektek mennyi idő után halványodott a seb?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éve volt.A seb már szinte nem is látszik,de ha hasra fekszem úgy fáj 1 kicsit,mintha meglenne a vérzésem.
2009. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én hat éve szültem császárral és még mindig nagyon látszik bár én hossába vagyok vágva lehet azért
2009. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hónapja szültem császárral és még midig nem halványodott a vágás, viszont szerencsére nem érzékelem egyébként hogy van csak látom a piros csíkot.
2009. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kicsit kevesebb mint 6 hónapja szültem császárral,de nekem nagyon gyorsan és szépen gyógyul.

A heg alig látszik,csak ott erősebb,ahol (szerintem) vágni kezdtek.

2009. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja volt császármetszésem és már csak egy halvány csik van a helyén.(nem varrat volt hanem kapocs)
2009. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is kapocs volt,de még a kapcsok helye is látszik.
2009. jan. 3. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!