Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit találjak ki fiam első...

Mit találjak ki fiam első szülinapjára? Pont egy hónap múlva lesz.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
38%
mind1 úgyse fog emlékezni rá :D
2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Több infó kellene, hogy mire is gondolsz pontosan. Ünnepség, kaja, ajándék, vendégség stb?
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy szép tortát,és olyan kaját főzöl,amit szeret.

Egy évesen még nem érti,hogy mi az az ajándék.

2011. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Leírom nálunk mi volt.

kb 20 -an voltunk, gyerekekkel együtt, 100 darab lufit fújtam fel , és 5-ös csokrokba kötöttem, és felakaszgattam a lakás különböző pontjára, nagyon sok volt, és a gyerekek imádták, pláne, hogy hazafele menetelkor kaptak egy csomag lufit, nagyon örültek neki.+ volt egy Boldog Szülinapot felírat

Menű. minifánk, sütik, pizza volt. Tesóm pizzériába dolgozott, így igazi pizzát tudtunk csinálni, ezt is szerették a gyerekek. persze voltak üdítök, kubu a kicsiknak.

csinálatm egy kis rajzsarkot, így aki le akart ülin, az tudott színezni, kifestőzni, de nálunk voltak 4-5-6 évesek is. Vegyes társaság volt.

mi szülők dumcsiztunk.

torta: én rendeltem egy kicsi marcangolós tortát, meg egy nagyobbat a felnőtteknek(így utólag tudom 1 torta is elég lett volna)tüzijátékkal, gyertyával, mindennel:-)

Nekünk elég sok játékunk van, és elvoltak a gyerekek.

Én 4 re hívtam mindenkit, és 7 ig tartott, mert nekem a fiam 8 kor már aludni szokott, de a délutáni alvás után jött mindenki.így kipihentek voltak a kicsik.


ajándékok: mi FP zebrát vettünk neki, kapott még: ruhát, seprűkészletete, fúrót, 100 db labdát, autót, rajztáblát, fp kalapálós teknőst, fp egymásba csavaható gömböt,könyvet. Mindegyik jó választás volt,nagyon élvezet.

Nem tudom mire vagy még kíváncsi

2011. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy ő még nem érti, de az 1 szülinap inkább a szülők miatt van, ez nekünk ünnep, lesz sok más szülinap még, de az első, az az első, én igazi bulit akartam, ja és személyre szóló meghívót csináltunk mindenkinek. Nekem így volt tökéletes.előző voltam.
2011. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mi egy óriási héliumos lufit vettünk, nagyon tetszett neki.


aztán vettünk neki egy babakocsit, amit tologathat az volt a legnagyobb ajándék, mai napig is tologatja minden nap kb 200x, lehet fiuknak is kapni pl fünyirot stb...

aztán kapott még egy halom játékot, ruhát a szülöktöl, de mivel meszse laknak minden ide érkezett becsomagolva.


elötte este kiraktunk mindent a nappaliba, és a képeslpaokat is oda tettem kibontva.


elös reakció hogy nagyot mosolygott, majd elkezdett a képeslapokkal körbe körbe menni, aztán rávettem hogy tegye a babakocisba bele öket, aztán már többi nem érdekelte. a babkocsit akkor is fogta ha többi ajándékot nézte.


puzzelt is kapott az is nagy dolog. nekem a lányom most kezdte egy évsen hogy a formabedobokból már nem csak kiveszi hanem bele is teszi a formákat.

2011. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20.14. Nem túlzol egy kicsit? Seprűkészlet,fúró,100 labda. Hogyan jött ennyi össze? A babád pedig mikor játszott velük?
2011. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Igazából én nem szeretnék bulit,hanem hármasban ünnepelném szívem szerint,a mi kis családunk együtt.Az biztos,hogy rendelek egy focilabdás tortát,már csak az emlék,fénykép miatt,meg sütök neki is egyet,amit ehet is meg szét is túrhatja:)

Azt nem tudom,hogy mivel ajándékozzam meg,minek örülne?

2011. okt. 24. 20:35
 9/16 A kérdező kommentje:

A héliumos lufi az nagyon jó,azt biztos élvezné,mert imádja,ha grimaszolok és megváltoztatom a hangom.Olyankor nagyon nevet:)

20.14es a ti bulitok jó lehetett,ha én is rendeznék party-t,akkor lopnék egy pár ötletet:)

Nálunk igazából nincs is kit meghívni:(

2011. okt. 24. 20:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk egy hónapja volt az első szülinap.A kislányomnak ami nagyon tetszett az a színes lufik és a lampionok amivel fel díszitettük a lakást.Torta is volt amin a micimackó és a malacka díszelgett.(kedvencei)Ajándéknak kapott egy szoba hintát, egy fa kis puzzlet ami 4 darabos és egy kis zenélős masinát amin ha megnyomod az állatot akkor azon a hangon beszél pl ugat.Mind a három ajándékot becsomagoltuk és nagy élvezettel tépte le a papírt.A legnagyobb kedvenc a hinta lett.

Hát mi így ünnepeltük az első szülinapot és ezeket találtuk ki a picikénknek

Ja és mi hárman voltunk az ünnepléskor mert külföldön élünk de így is jó volt a (buli)

Boldog szülinapot a kisfiadnak, és remélem tudtam segíteni.

2011. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!